identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

ULTRACONSTRUCTVOICU S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 49193206J2023002698297Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,24mil lei
▲ 11,1% vs. 2024
Profit net · 2025
942mii lei
▲ 19,5% vs. 2024
Salariați
3
▼ 25,0% vs. 2024
Vechime
2ani
din 2023
În anul 2025, ULTRACONSTRUCTVOICU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.243.069 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 11,1%. Rezultatul net a fost un profit de 941.510 lei. Datoriile totale au crescut cu 62,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49193206
Nr. Reg. Comerțului
J2023002698297 · EUID ROONRC.J2023002698297
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-11-27 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Mun. Câmpina
Adresă
JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, STR. OBORULUI, NR.8 · 5 firme aici
Cod poștal
105600
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.243.069 lei
▲ 11,1%
Profit net
941.510 lei
▲ 19,5%
Datorii
79.414 lei
▲ 62,5%
Salariați
3
▼ -1
Evoluția profitului net
2023: -365 lei2024: 787.978 lei2025: 941.510 lei942 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 42025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
75,7%
Creștere CA an/an
+11,1%
CA / salariat
414.356 lei
Datorii / active
8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.243.069 lei941.510 lei79.414 lei1.021.164 lei941.750 lei3
20241.119.000 lei787.978 lei48.864 lei836.677 lei787.813 lei4
2023-365 lei365 lei-365 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AC
AYANLIAM CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55170347 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CV
CRISTAL VOICU S.R.L.
CUI 49583594 · Întreținerea și repararea autovehiculelor
AP
ALEXVIA PRESTARI & CONSTRUCTII S.R.L.
CUI 42248924 · Lucrări de pregătire a terenului
CL
CRISTAL LUISAYAN S.R.L.
CUI 41175662 · Lucrări de pregătire a terenului

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Prahova

VS
VOLTRAKON S.R.L.
CUI 55260296 · Mun. Câmpina
AC
AYANLIAM CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55170347 · Mun. Câmpina
PE
POWERGRID ENERGY S.R.L.
CUI 54721294 · Mun. Câmpina
DC
DSI CORPORATION S.R.L.
CUI 54660405 · Mun. Câmpina
NC
NOVARIS CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54535585 · Mun. Câmpina
DN
DPN NOVACONST S.R.L.
CUI 54512913 · Mun. Câmpina

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ULTRACONSTRUCTVOICU S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →