identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

LAUSER CONS S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 49200567J2023005132125Neplătitor TVAVerificat ANAF 31.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
125mii lei
▲ 67,3% vs. 2024
Profit net · 2025
51mii lei
▲ 2.242,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
2ani
din 2023
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

LAUSER CONS S.R.L. (CUI 49200567, nr. J2023005132125) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Câmpia Turzii, județul Cluj, înființată în 2023. Activitatea principală: lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 125 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 31.10.2026.

În anul 2025, LAUSER CONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 125.375 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 67,3%. Rezultatul net a fost un profit de 51.021 lei. Datoriile totale au scăzut cu 59,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49200567
Nr. Reg. Comerțului
J2023005132125 · EUID ROONRC.J2023005132125
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-11-28 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Turda
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Câmpia Turzii
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CÂMPIA TURZII, STR. FLORILOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
405100

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 7 firme.

100 m250 mN12345678
  1. CATUMA SRL · 158 m · CAEN 4677 · +1 firme la aceeași adresă
  2. DIRACOM PROD S.R.L. · 211 m · CAEN 4672
  3. N & D STIL SRL · 216 m · CAEN 112 · +14 firme la aceeași adresă
  4. AURA EVENTS S.R.L. · 218 m · CAEN 8230 · +1 firme la aceeași adresă
  5. SUTA GLOBAL OFFENSIVE S.R.L. · 241 m · CAEN 4933 · +4 firme la aceeași adresă
  6. ALLYCHRYS CNC S.R.L. · 250 m · CAEN 4511 · +3 firme la aceeași adresă
  7. RADIO TAXI JUNIOR S.R.L. · 253 m · CAEN 4933
  8. PREPEPASTA SRL · 282 m · CAEN 1073

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025125 mii lei▲ 67,3% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
31 mii63 mii94 mii125 mii2023 · profit net: -781 lei20232024 · cifră de afaceri: 74.954 lei2024 · profit net: 2.178 lei20242025 · cifră de afaceri: 125.375 lei125 mii2025 · profit net: 51.021 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
4.978 lei▼ 59,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4100 · 21.008 firme · mai sus decât 26% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Cluj · mai sus decât 37% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
40,7% marjă · mai sus decât 79% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
40,7%
Creștere CA an/an
+67,3%
CA / salariat
125.375 lei
Datorii / active
9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97,0%
Grad de îndatorare
9%
Angajați, în timp
1 → 1 (2023–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025125.375+67,3%51.021+999%40,7%4.97857.59652.6181
202474.9542.1782,9%12.28013.8771.5971
2023—-781—781200-5811

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-31.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-10-19.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-10-02Cod CAEN41204100

Întrebări despre LAUSER CONS S.R.L.

Este LAUSER CONS S.R.L. o firmă activă?

Da. LAUSER CONS S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 31.10.2026).

Este LAUSER CONS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, LAUSER CONS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 31.10.2026).

Ce cifră de afaceri are LAUSER CONS S.R.L.?

În 2025, LAUSER CONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 125.375 lei, în creștere cu 67,3% față de 2024, și un profit net de 51.021 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are LAUSER CONS S.R.L.?

În 2025, LAUSER CONS S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este LAUSER CONS S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care LAUSER CONS S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 30.09.2026.

Are LAUSER CONS S.R.L. datorii la ANAF?

LAUSER CONS S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul LAUSER CONS S.R.L.?

Sediul social declarat al LAUSER CONS S.R.L. este în JUD. CLUJ, MUN. CÂMPIA TURZII, STR. FLORILOR.

Ce activitate are LAUSER CONS S.R.L.?

Activitatea principală declarată a LAUSER CONS S.R.L. este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100).

Când a fost înființată LAUSER CONS S.R.L.?

LAUSER CONS S.R.L. a fost înregistrată pe 28.11.2023, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2023005132125.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LAUSER CONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala