identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

TANDEM MARIA & MARIA S.R.L.

CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CUI 49218882J03/2607/2023Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
35mii lei
▲ 3,6% vs. 2024
Profit net · 2025
15mii lei
▼ 29,1% vs. 2024
Salariați
Vechime
2ani
din 2023
În anul 2025, TANDEM MARIA & MARIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 34.500 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 3,6%. Rezultatul net a fost un profit de 15.045 lei. Datoriile totale au scăzut cu 4,2% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49218882
Nr. Reg. Comerțului
J03/2607/2023 · EUID ROONRC.J03/2607/2023
Cod CAEN
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-12-04 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARGEŞ
Localitate
Sat Glâmbocu Com. Bascov
Adresă
JUD. ARGEŞ, SAT GLÂMBOCU COM. BASCOV, STR. DEALUL GLÂMBOCULUI, NR.44 · 6 firme aici
Cod poștal
117047

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
34.500 lei
▲ 3,6%
Profit net
15.045 lei
▼ 29,1%
Datorii
8.648 lei
▼ 4,2%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 8.550 lei2024: 33.300 lei2025: 34.500 lei35 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 5.467 lei2024: 21.212 lei2025: 15.045 lei15 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
43,6%
Creștere CA an/an
+3,6%
Datorii / active
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
35,9%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202534.500 lei15.045 lei8.648 lei50.572 lei41.924 lei
202433.300 lei21.212 lei9.023 lei35.902 lei26.879 lei
20238.550 lei5.467 lei1.516 lei6.983 lei5.467 lei

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-27.

Firme conectate

5

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DH
DMK HR SOLUTIONS S.R.L.
CUI 47410694 · Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
LJ
LA JUPÂNU S.R.L.
CUI 46964535 · Restaurante
AF
AGRO FERM TAT SRL
CUI 32645773 · Comerț cu ridicata al animalelor vii
AA
A&M ARY BABY SRL-D
CUI 31671960 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate
MA
MĂCELĂRIA ANJUP SRL
CUI 25821346 · Prelucrarea și conservarea cărnii

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
LA JUPÂNU' S.R.L.46964535în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · Argeș

MD
MINI DATA FLUX S.R.L.
CUI 55416582 · Mun. Piteşti
NC
NEW CONCEPT FAMILY S.R.L.
CUI 55402331 · Mun. Curtea de Argeş
CT
CLEAN TOP EXPERT S.R.L.
CUI 55079096 · Sat Rucăr Com. Rucăr
MS
MONTEVALLIÉRE S.R.L.
CUI 55005536 · Mun. Piteşti
MM
MARAMI MARKET S.R.L.
CUI 54906217 · Orş. Costeşti
LC
LOOT CHEST S.R.L.
CUI 54860250 · Mun. Piteşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TANDEM MARIA & MARIA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →