identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

RVS ENERGY ROMANIA S.R.L.

CAEN 4684 — Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CUI 49308861J2023003183051Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
845mii lei
▲ 193,0% vs. 2024
Profit net · 2025
125mii lei
▲ 6.869,9% vs. 2024
Salariați
0
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
În anul 2025, RVS ENERGY ROMANIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 845.160 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 193,0%. Rezultatul net a fost un profit de 125.109 lei. Datoriile totale au crescut cu 144,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49308861
Nr. Reg. Comerțului
J2023003183051 · EUID ROONRC.J2023003183051
Cod CAEN
4684 — Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-12-19 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
BIHOR
Localitate
Mun. Oradea
Adresă
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. IOAN POP RETEGANUL, NR.33/A · 2 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
845.160 lei
▲ 193,0%
Profit net
125.109 lei
▲ 6.869,9%
Datorii
441.385 lei
▲ 144,1%
Salariați
0
Evoluția profitului net
2023: 0 lei2024: 1.795 lei2025: 125.109 lei125 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
14,8%
Creștere CA an/an
+193,0%
Datorii / active
78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,4%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025845.160 lei125.109 lei441.385 lei568.489 lei127.104 lei0
2024288.436 lei1.795 lei180.830 lei182.825 lei1.995 lei
20230 lei0 lei200 lei200 lei

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
270.000 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

RE
RVS ENERGY INTERNATIONAL S.R.L.
CUI 49307645 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
SOLUTIONS ELECTRONICS MANUFACTURING SERVICES S.R.L.47219628în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · Bihor

VS
VOLTURA STOCARE S.R.L.
CUI 52058269 · Mun. Oradea
TS
TOOLS SHOP IOANA S.R.L.
CUI 45626650 · Mun. Oradea
II
ITALY INSTAL INDUSTRY S.R.L.
CUI 45566710 · Mun. Oradea
LE
L.E.F INSTAL S.R.L.
CUI 41832908 · Mun. Oradea
IP
INSTACONFORT PLUS S.R.L.
CUI 38965629 · Mun. Oradea
HT
HAD TECH INDUSTRIAL SRL
CUI 36806929 · Mun. Oradea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RVS ENERGY ROMANIA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →