identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L.

CAEN 7490 — Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
CUI 49746110J23/1853/2024Neplătitor TVAVerificat ANAF 08.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
240mii lei
▲ 37,2% vs. 2024
Profit net · 2025
165mii lei
▲ 40,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L. (CUI 49746110, nr. J23/1853/2024) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Bragadiru, județul Ilfov, înființată în 2024. Activitatea principală: alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7490). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 240 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 08.11.2026.

În anul 2025, ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 239.614 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 37,2%. Rezultatul net a fost un profit de 164.819 lei. Datoriile totale au crescut cu 231,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49746110
Nr. Reg. Comerțului
J23/1853/2024 · EUID ROONRC.J23/1853/2024
Cod CAEN
7490 — Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 7491, 7499, 8009. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-03-12 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Bragadiru
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. SMÂRDAN
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
77025

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 75 firme.

100 mN12345678
  1. DANI-SIMBOL S.R.L. · 34 m · CAEN 4100 · +3 firme la aceeași adresă
  2. BECARO TRANS S.R.L. · 48 m · CAEN 4941 · +1 firme la aceeași adresă
  3. VEGRAS SA · 57 m · CAEN 6820 · +12 firme la aceeași adresă
  4. MY PRIVATE GYM S.R.L. · 59 m · CAEN 9313 · +2 firme la aceeași adresă
  5. SPECIALTECH LKW SRL · 65 m · CAEN 9531 · +4 firme la aceeași adresă
  6. SENS GYM S.R.L. · 68 m · CAEN 9313
  7. INTERMED CONCEPT LINE SRL · 69 m · CAEN 8292 · +2 firme la aceeași adresă
  8. DXB COMPANY & NG S.R.L. · 70 m · CAEN 4100 · +8 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025240 mii lei▲ 37,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
60 mii120 mii180 mii240 mii2024 · cifră de afaceri: 174.608 lei2024 · profit net: 117.651 lei20242025 · cifră de afaceri: 239.614 lei240 mii2025 · profit net: 164.819 lei2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
38 mii lei▲ 231,1%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 7490 · 1.547 firme · mai sus decât 69% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Ilfov · mai sus decât 46% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
68,8% marjă · mai sus decât 88% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
68,8%
Creștere CA an/an
+37,2%
CA / salariat
239.614 lei
Datorii / active
19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Grad de îndatorare
19%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025239.614+37,2%164.819+40,1%68,8%38.230203.050164.8201
2024174.608117.65167,4%11.546129.198117.6521

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-11-08.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L.

Este ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L. o firmă activă?

Da. ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 08.11.2026).

Este ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 08.11.2026).

Ce cifră de afaceri are ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L.?

În 2025, ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 239.614 lei, în creștere cu 37,2% față de 2024, și un profit net de 164.819 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L.?

În 2025, ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 28.09.2026.

Are ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L. datorii la ANAF?

ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L.?

Sediul social declarat al ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L. este în JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. SMÂRDAN.

Ce activitate are ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L.?

Activitatea principală declarată a ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L. este „Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.” (cod CAEN 7490).

Când a fost înființată ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L.?

ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L. a fost înregistrată pe 12.03.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J23/1853/2024.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ML INNOVATIONS & SOLUTIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala