identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

ILMOBLISS RADIANT S.R.L.

CAEN 4775 — Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
CUI 49880536J2024000721327Neplătitor TVAVerificat ANAF 27.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
137mii lei
▲ 19,9% vs. 2024
Profit net · 2025
−14mii lei
▼ 608,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ILMOBLISS RADIANT S.R.L. (CUI 49880536, nr. J2024000721327) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Mediaș, județul Sibiu, înființată în 2024. Activitatea principală: comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN 4775). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 137 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 27.10.2026.

În anul 2025, ILMOBLISS RADIANT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 137.244 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 19,9%. Rezultatul net a fost o pierdere de 13.759 lei. Datoriile totale au crescut cu 46,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (47.484 lei) depășesc activele totale (31.982 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-15.502 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-13.759 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49880536
Nr. Reg. Comerțului
J2024000721327 · EUID ROONRC.J2024000721327
Cod CAEN
4775 — Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-04-03 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Mediaş
Formă de proprietate
Propr.de stat-societate comerciala

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Mun. Mediaş
Adresă
JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. COLINEI · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
551070

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. GIGANT AUTO SERVICE S.R.L. · 59 m · CAEN 5021
  2. FANTAZIO GRUP S.R.L. · 66 m · CAEN 3109
  3. CARLA ONDERHAUT DECOR S.R.L. · 81 m · CAEN 4100
  4. BT-WEGENBOUW S.R.L. · 83 m · CAEN 8130
  5. HGM AUTO BUSINESS S.R.L. · 94 m · CAEN 4782
  6. NEW TEHNIK S.R.L. · 111 m · CAEN 4612 · +1 firme la aceeași adresă
  7. LIV SDN ADRIAN SRL · 116 m · CAEN 4932
  8. NBL PRESTIGE S.R.L. · 116 m · CAEN 9622

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025137 mii lei▲ 19,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
34 mii69 mii103 mii137 mii2024 · cifră de afaceri: 114.469 lei2024 · profit net: -1.943 lei20242025 · cifră de afaceri: 137.244 lei137 mii2025 · profit net: -13.759 lei2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
47 mii lei▲ 46,7%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4775 · 1.300 firme · mai sus decât 41% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Sibiu · mai sus decât 37% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
-10,0% marjă · mai sus decât 30% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-10,0%
Creștere CA an/an
+19,9%
CA / salariat
137.244 lei
Datorii / active
148%
Grad de îndatorare
148%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025137.244+19,9%-13.759-10,0%47.48431.982-15.5021
2024114.469-1.943-1,7%32.37430.631-1.7431

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-10-27.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · Sibiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre ILMOBLISS RADIANT S.R.L.

Este ILMOBLISS RADIANT S.R.L. o firmă activă?

Da. ILMOBLISS RADIANT S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 27.10.2026).

Este ILMOBLISS RADIANT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, ILMOBLISS RADIANT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 27.10.2026).

Ce cifră de afaceri are ILMOBLISS RADIANT S.R.L.?

În 2025, ILMOBLISS RADIANT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 137.244 lei, în creștere cu 19,9% față de 2024, și o pierdere netă de 13.759 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are ILMOBLISS RADIANT S.R.L.?

În 2025, ILMOBLISS RADIANT S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este ILMOBLISS RADIANT S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ILMOBLISS RADIANT S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 30.09.2026.

Are ILMOBLISS RADIANT S.R.L. datorii la ANAF?

ILMOBLISS RADIANT S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ILMOBLISS RADIANT S.R.L.?

Sediul social declarat al ILMOBLISS RADIANT S.R.L. este în JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. COLINEI.

Ce activitate are ILMOBLISS RADIANT S.R.L.?

Activitatea principală declarată a ILMOBLISS RADIANT S.R.L. este „Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate” (cod CAEN 4775).

Când a fost înființată ILMOBLISS RADIANT S.R.L.?

ILMOBLISS RADIANT S.R.L. a fost înregistrată pe 03.04.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2024000721327.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ILMOBLISS RADIANT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala