identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

WIN WIN SUPPORT SOLUTION S.R.L.

CAEN 4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
CUI 50035633J2024009147407Neplătitor TVAVerificat ANAF 28.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
226mii lei
▲ 175,9% vs. 2024
Profit net · 2025
159mii lei
▲ 208,0% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

WIN WIN SUPPORT SOLUTION S.R.L. (CUI 50035633, nr. J2024009147407) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2024. Activitatea principală: transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 226 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 28.10.2026.

În anul 2025, WIN WIN SUPPORT SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 226.017 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 175,9%. Rezultatul net a fost un profit de 158.511 lei. Datoriile totale au crescut cu 320,4% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50035633
Nr. Reg. Comerțului
J2024009147407 · EUID ROONRC.J2024009147407
Cod CAEN
4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-05-07 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR MARIA ROSETTI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-28 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

4 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 7 firme.

100 mN1234
  1. ROMCLE S.R.L. · 27 m · CAEN 4711 · +10 firme la aceeași adresă
  2. CUIBUL ARTISTILOR S.R.L. · 30 m · CAEN 7020
  3. KINOGRAM FILMS S.R.L. · 36 m · CAEN 5911 · +1 firme la aceeași adresă
  4. CERNAVODA POWER SA · 38 m · CAEN 3511 · +25 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025226 mii lei▲ 175,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
57 mii113 mii170 mii226 mii2024 · cifră de afaceri: 81.916 lei2024 · profit net: 51.461 lei20242025 · cifră de afaceri: 226.017 lei226 mii2025 · profit net: 158.511 lei2025
Salariați
—
Datorii totale
48 mii lei▲ 320,4%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4933 · 13.459 firme · mai sus decât 89% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Municipiul București · mai sus decât 45% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
70,1% marjă · mai sus decât 99% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
70,1%
Creștere CA an/an
+175,9%
Datorii / active
19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
75,4%
Grad de îndatorare
19%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025226.017+176%158.511+208%70,1%48.461258.633210.172—
202481.91651.46162,8%11.52663.18751.661—

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-10-28.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
ALWAYS DIFFERENT S.R.L.44221798în funcțiune
DIFFERENT IS GOOD S.R.L.48117880în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 302 mii lei. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre WIN WIN SUPPORT SOLUTION S.R.L.

Este WIN WIN SUPPORT SOLUTION S.R.L. o firmă activă?

Da. WIN WIN SUPPORT SOLUTION S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 28.10.2026).

Este WIN WIN SUPPORT SOLUTION S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, WIN WIN SUPPORT SOLUTION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 28.10.2026).

Ce cifră de afaceri are WIN WIN SUPPORT SOLUTION S.R.L.?

În 2025, WIN WIN SUPPORT SOLUTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 226.017 lei, în creștere cu 175,9% față de 2024, și un profit net de 158.511 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este WIN WIN SUPPORT SOLUTION S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care WIN WIN SUPPORT SOLUTION S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 28.09.2026.

Are WIN WIN SUPPORT SOLUTION S.R.L. datorii la ANAF?

WIN WIN SUPPORT SOLUTION S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul WIN WIN SUPPORT SOLUTION S.R.L.?

Sediul social declarat al WIN WIN SUPPORT SOLUTION S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR MARIA ROSETTI.

Ce activitate are WIN WIN SUPPORT SOLUTION S.R.L.?

Activitatea principală declarată a WIN WIN SUPPORT SOLUTION S.R.L. este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă” (cod CAEN 4933).

Când a fost înființată WIN WIN SUPPORT SOLUTION S.R.L.?

WIN WIN SUPPORT SOLUTION S.R.L. a fost înregistrată pe 07.05.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2024009147407.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
WIN WIN SUPPORT SOLUTION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala