identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

TWO BARTS S.R.L.

CAEN 5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CUI 50040249J40/9162/2024Neplătitor TVAVerificat ANAF 06.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
7.549lei
▼ 95,1% vs. 2024
Profit net · 2025
4.513lei
▲ 118,5% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

TWO BARTS S.R.L. (CUI 50040249, nr. J40/9162/2024) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2024. Activitatea principală: baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 7.549 lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 06.11.2026.

În anul 2025, TWO BARTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.549 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 95,1%. Rezultatul net a fost un profit de 4.513 lei. Datoriile totale au scăzut cu 9,9% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (26.366 lei) depășesc activele totale (6.470 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-19.896 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50040249
Nr. Reg. Comerțului
J40/9162/2024 · EUID ROONRC.J40/9162/2024
Cod CAEN
5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-05-08 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. AUREL PERŞU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
41719
Contact declarat
34 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-06 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 12 firme.

100 mN12345678
  1. EVOLUM SPEED COM S.R.L. · 43 m · CAEN 4941
  2. INSTALATII ELECTRICE MONTAJE SI PUNERI IN FUNCTIUNE-BERILA SRL · 46 m · CAEN 4321 · +3 firme la aceeași adresă
  3. GRĂDINIŢA ARICI POGONICI SRL · 50 m · CAEN 8891
  4. ALEX & FAMILY STORE SRL · 71 m · CAEN 4776 · +1 firme la aceeași adresă
  5. TĂNĂSESCU GABRIEL THEODOR - TEHNICIAN DENTAR S.R.L. · 76 m · CAEN 3250
  6. AGROCHEM CONSULT S.R.L. · 78 m · CAEN 7499
  7. WORK TOP SOLUTIONS S.R.L. · 95 m · CAEN 6920 · +17 firme la aceeași adresă
  8. RAMGAB S.R.L. · 104 m · CAEN 8110 · +6 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20257.549 lei▼ 95,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
38 mii77 mii115 mii154 mii2024 · cifră de afaceri: 153.868 lei2024 · profit net: -24.409 lei20242025 · cifră de afaceri: 7.549 lei7.5492025 · profit net: 4.513 lei2025
Salariați
—
Datorii totale
26 mii lei▼ 9,9%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 5630 · 7.862 firme · mai sus decât 5% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Municipiul București · mai sus decât 5% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
59,8% marjă · mai sus decât 98% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
59,8%
Creștere CA an/an
-95,1%
Datorii / active
408%
Grad de îndatorare
408%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20257.549−95,1%4.51359,8%26.3666.470-19.896—
2024153.868-24.409-15,9%29.2544.845-24.4091

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-11-06.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Baruri și alte activități de servire a băuturilor · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre TWO BARTS S.R.L.

Este TWO BARTS S.R.L. o firmă activă?

Da. TWO BARTS S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 06.11.2026).

Este TWO BARTS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, TWO BARTS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 06.11.2026).

Ce cifră de afaceri are TWO BARTS S.R.L.?

În 2025, TWO BARTS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 7.549 lei, în scădere cu 95,1% față de 2024, și un profit net de 4.513 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este TWO BARTS S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care TWO BARTS S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 03.10.2026.

Are TWO BARTS S.R.L. datorii la ANAF?

TWO BARTS S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul TWO BARTS S.R.L.?

Sediul social declarat al TWO BARTS S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. AUREL PERŞU.

Ce activitate are TWO BARTS S.R.L.?

Activitatea principală declarată a TWO BARTS S.R.L. este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor” (cod CAEN 5630).

Când a fost înființată TWO BARTS S.R.L.?

TWO BARTS S.R.L. a fost înregistrată pe 08.05.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J40/9162/2024.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TWO BARTS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala