identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L.

CAEN 9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
CUI 50110352J2024002402123Neplătitor TVAVerificat ANAF 27.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
24mii lei
▲ 169,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−31mii lei
▼ 186,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L. (CUI 50110352, nr. J2024002402123) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Câmpia Turzii, județul Cluj, înființată în 2024. Activitatea principală: activități de tratament și înfrumusețare (CAEN 9622). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 24 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 27.10.2026.

În anul 2025, ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 24.408 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 169,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 31.214 lei. Datoriile totale au crescut cu 245,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (43.563 lei) depășesc activele totale (1.642 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-41.921 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-31.214 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50110352
Nr. Reg. Comerțului
J2024002402123 · EUID ROONRC.J2024002402123
Cod CAEN
9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-05-21 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Turda
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Câmpia Turzii
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CÂMPIA TURZII, STR. TEILOR · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
405100

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 mN12345678
  1. STEFDAN COMIMPEX S.R.L. · 17 m · CAEN 4520
  2. FEROM EXIM SRL · 51 m · CAEN 3832
  3. MUNDO ANIMAL SRL · 67 m · CAEN 4776
  4. ATI KA SOUND IMPEX S.R.L. · 73 m · CAEN 5212
  5. NICOLE Y DIANA WORLD FASHION S.R.L. · 85 m · CAEN 4771
  6. LA NAGHIU PRODSERV S.R.L. · 88 m · CAEN 4674 · +1 firme la aceeași adresă
  7. LUCIAN AUTO S.R.L. · 89 m · CAEN 4520
  8. PUPURALEXIA S.R.L. · 103 m · CAEN 4933

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202524 mii lei▲ 169,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
6.10212 mii18 mii24 mii2024 · cifră de afaceri: 9.060 lei2024 · profit net: -10.907 lei20242025 · cifră de afaceri: 24.408 lei24 mii2025 · profit net: -31.214 lei2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
44 mii lei▲ 245,7%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 9622 · 4.477 firme · mai sus decât 29% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Cluj · mai sus decât 13% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-127,9% marjă · mai sus decât 10% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-127,9%
Creștere CA an/an
+169,4%
CA / salariat
24.408 lei
Datorii / active
2.653%
Grad de îndatorare
2.653%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202524.408+169%-31.214-127,9%43.5631.642-41.9211
20249.060-10.907-120,4%12.6011.894-10.7071

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-10-27.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de tratament și înfrumusețare · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L.

Este ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L. o firmă activă?

Da. ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 27.10.2026).

Este ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 27.10.2026).

Ce cifră de afaceri are ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L.?

În 2025, ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 24.408 lei, în creștere cu 169,4% față de 2024, și o pierdere netă de 31.214 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L.?

În 2025, ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 02.10.2026.

Are ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L. datorii la ANAF?

ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L.?

Sediul social declarat al ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L. este în JUD. CLUJ, MUN. CÂMPIA TURZII, STR. TEILOR.

Ce activitate are ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L.?

Activitatea principală declarată a ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L. este „Activități de tratament și înfrumusețare” (cod CAEN 9622).

Când a fost înființată ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L.?

ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L. a fost înregistrată pe 21.05.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2024002402123.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ANCA BEAUTY STUDIO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala