identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

COOLANT PERFORMANCE S.R.L.

CAEN 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
CUI 50281727J2024012568408Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
108mii lei
▲ 178,7% vs. 2024
Profit net · 2025
12mii lei
▲ 299,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
3
SEAP · activ 2026
În anul 2025, COOLANT PERFORMANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 107.740 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 178,7%. Rezultatul net a fost un profit de 11.556 lei. Datoriile totale au crescut cu 219,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de atenție
  • Datorii peste active — Datoriile (27.571 lei) depășesc activele totale (21.343 lei) în 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50281727
Nr. Reg. Comerțului
J2024012568408 · EUID ROONRC.J2024012568408
Cod CAEN
4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-06-26 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

2 ani
Cifra de afaceri (2025)
107.740 lei
▲ 178,7%
Profit net
11.556 lei
▲ 299,2%
Datorii
27.571 lei
▲ 219,2%
Salariați
1

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
10,7%
Creștere CA an/an
+178,7%
CA / salariat
107.740 lei
Datorii / active
129%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
194,0%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025107.740 lei11.556 lei27.571 lei21.343 lei5.956 lei1
202438.655 lei-5.800 lei8.637 lei3.037 lei-5.600 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

3

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
110.156 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat · Municipiul București

BS
BRIGHTCORE S.R.L.
CUI 55445243 · Sector 2 Mun. Bucureşti
RG
REDSTONE GLOBAL S.R.L.
CUI 55423709 · Sector 2 Mun. Bucureşti
FG
F&F GLOBEXA S.R.L.
CUI 55385125 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BC
BUSINESS CENTER MET S.R.L.
CUI 55258750 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SB
SILVER BRIDGE S.R.L.
CUI 55253876 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MH
MAUTIL HITEC S.R.L.
CUI 55196614 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
COOLANT PERFORMANCE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →