identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

BEST PLUMINGS S.R.L.

CAEN 4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CUI 50368557J2024002251136Plătitor TVA din 2024Verificat ANAF 03.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
288mii lei
▲ 57,1% vs. 2024
Profit net · 2025
−11mii lei
▲ 68,5% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

BEST PLUMINGS S.R.L. (CUI 50368557, nr. J2024002251136) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Medgidia, județul Constanța, înființată în 2024. Activitatea principală: lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322). Este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 288 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, BEST PLUMINGS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 287.780 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 57,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 11.170 lei. Datoriile totale au crescut cu 64,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (105.702 lei) depășesc activele totale (59.281 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-46.421 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-11.170 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50368557
Nr. Reg. Comerțului
J2024002251136 · EUID ROONRC.J2024002251136
Cod CAEN
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-07-15 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Medgidia
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Medgidia
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. MEDGIDIA, STR. GEORGE COŞBUC
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
905600

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. NICO & ŞTEF CAR WRAP S.R.L. · 17 m · CAEN 9531
  2. INDYOND 2008 SRL · 52 m · CAEN 4711
  3. PROJECT CONSTRUCT MURAT SRL · 55 m · CAEN 4711
  4. REBEL ADRIAN S.R.L. · 57 m · CAEN 5630 · +2 firme la aceeași adresă
  5. AUTOKAMPA TRANS SRL · 59 m · CAEN 4931
  6. MAGOTI CLEAN PARTENER SRL · 59 m · CAEN 4711
  7. BUSINESS GRIM CONSULTING SRL · 77 m · CAEN 8299 · +1 firme la aceeași adresă
  8. ANDO STIL CONSTRUCT SRL · 79 m · CAEN 2370

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025288 mii lei▲ 57,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
72 mii144 mii216 mii288 mii2024 · cifră de afaceri: 183.162 lei2024 · profit net: -35.451 lei20242025 · cifră de afaceri: 287.780 lei288 mii2025 · profit net: -11.170 lei2025
Salariați
1▼ 50,0%
20242025
Datorii totale
106 mii lei▲ 64,5%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4322 · 9.032 firme · mai sus decât 54% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Constanța · mai sus decât 55% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-3,9% marjă · mai sus decât 22% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-3,9%
Creștere CA an/an
+57,1%
CA / salariat
287.780 lei
Datorii / active
178%
Grad de îndatorare
178%
Angajați, în timp
2 → 1 (2024–2025, -50%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025287.780+57,1%-11.170-3,9%105.70259.281-46.4211
2024183.162-35.451-19,4%64.27029.019-35.2512

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · Constanța

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre BEST PLUMINGS S.R.L.

Este BEST PLUMINGS S.R.L. o firmă activă?

Da. BEST PLUMINGS S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este BEST PLUMINGS S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, BEST PLUMINGS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 16.07.2024 (verificare ANAF din 03.11.2026). Codul de TVA este RO50368557.

Ce cifră de afaceri are BEST PLUMINGS S.R.L.?

În 2025, BEST PLUMINGS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 287.780 lei, în creștere cu 57,1% față de 2024, și o pierdere netă de 11.170 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are BEST PLUMINGS S.R.L.?

În 2025, BEST PLUMINGS S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este BEST PLUMINGS S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care BEST PLUMINGS S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 28.09.2026.

Are BEST PLUMINGS S.R.L. datorii la ANAF?

BEST PLUMINGS S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul BEST PLUMINGS S.R.L.?

Sediul social declarat al BEST PLUMINGS S.R.L. este în JUD. CONSTANŢA, MUN. MEDGIDIA, STR. GEORGE COŞBUC.

Ce activitate are BEST PLUMINGS S.R.L.?

Activitatea principală declarată a BEST PLUMINGS S.R.L. este „Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat” (cod CAEN 4322).

Când a fost înființată BEST PLUMINGS S.R.L.?

BEST PLUMINGS S.R.L. a fost înregistrată pe 15.07.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2024002251136.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BEST PLUMINGS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala