identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

ZYRA TEAMS S.R.L.

CAEN 4799 — Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
CUI 50459493J2024017484006Plătitor TVA din 2024Verificat ANAF 03.11.2026ActivăIntermediar de credite (ANPC)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
178mii lei
▲ 1.064,5% vs. 2024
Profit net · 2025
22mii lei
▲ 401,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ZYRA TEAMS S.R.L. (CUI 50459493, nr. J2024017484006) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2024. Activitatea principală: comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN 4799). Este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 178 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, ZYRA TEAMS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 178.488 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1.064,5%. Rezultatul net a fost un profit de 21.684 lei. Datoriile totale au scăzut cu 21,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50459493
Nr. Reg. Comerțului
J2024017484006 · EUID ROONRC.J2024017484006
Cod CAEN
4799 — Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4711, 4712, 4721, 4722, 4723, 4724, 4725, 4726, 4727, 4740, 4751, 4752, 4753, 4754, 4755, 4761, 4762, 4763, 4764, 4769, 4771, 4772, 4774, 4775, 4776, 4777, 4778, 4779, 4791, 4792. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-08-22 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ALE CÂMPUL CU FLORI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

3 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN123
  1. R.C.A. TRANSPORTURI INTERNE SI INTERNATIONALE S.R.L. · 19 m · CAEN 4939 · +13 firme la aceeași adresă
  2. CHRISTMIRELL IMPEX S.R.L. · 64 m · CAEN 5233 · +4 firme la aceeași adresă
  3. CHIRA COM EXIM SRL · 88 m · CAEN 5262 · +20 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025178 mii lei▲ 1.064,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
45 mii89 mii134 mii178 mii2024 · cifră de afaceri: 15.327 lei2024 · profit net: 4.324 lei20242025 · cifră de afaceri: 178.488 lei178 mii2025 · profit net: 21.684 lei2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
123 mii lei▼ 21,5%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4799 · 844 firme · mai sus decât 59% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Municipiul București · mai sus decât 39% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
12,2% marjă · mai sus decât 64% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
12,1%
Creștere CA an/an
+1.064,5%
CA / salariat
178.488 lei
Datorii / active
85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,9%
Grad de îndatorare
85%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025178.488+999%21.684+401%12,1%123.166145.09021.9241
202415.3274.32428,2%156.878161.4024.5241

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Intermediar de credite înregistrat (ANPC)
Reprezentant desemnat; în numele: SC PERSONAL BROKER-BROKER DE PRODUSE BANCARE SRL; Registru Persoane Juridice
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
—valabil—Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor (ANPC)
lista din 04.10.2026

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
ARG SOLUTIONS4LIFE SRL36467326în funcțiune
BROKER 365 S.R.L.50514725în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 3 județe: 3 active, cifră de afaceri cumulată 192 mii lei, 1 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre ZYRA TEAMS S.R.L.

Este ZYRA TEAMS S.R.L. o firmă activă?

Da. ZYRA TEAMS S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este ZYRA TEAMS S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, ZYRA TEAMS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.10.2024 (verificare ANAF din 03.11.2026). Codul de TVA este RO50459493.

Ce cifră de afaceri are ZYRA TEAMS S.R.L.?

În 2025, ZYRA TEAMS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 178.488 lei, în creștere cu 1.064,5% față de 2024, și un profit net de 21.684 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are ZYRA TEAMS S.R.L.?

În 2025, ZYRA TEAMS S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este ZYRA TEAMS S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ZYRA TEAMS S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 29.09.2026.

Are ZYRA TEAMS S.R.L. datorii la ANAF?

ZYRA TEAMS S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ZYRA TEAMS S.R.L.?

Sediul social declarat al ZYRA TEAMS S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ALE CÂMPUL CU FLORI.

Ce activitate are ZYRA TEAMS S.R.L.?

Activitatea principală declarată a ZYRA TEAMS S.R.L. este „Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor” (cod CAEN 4799).

Când a fost înființată ZYRA TEAMS S.R.L.?

ZYRA TEAMS S.R.L. a fost înregistrată pe 22.08.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2024017484006.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ZYRA TEAMS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala