identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

MULLALALA 888 CREATIONS S.R.L.

CAEN 5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
CUI 50469527J2024017998006Neplătitor TVAVerificat ANAF 07.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
74mii lei
▲ 1.200,1% vs. 2024
Profit net · 2025
16mii lei
▲ 890,7% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

MULLALALA 888 CREATIONS S.R.L. (CUI 50469527, nr. J2024017998006) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2024. Activitatea principală: activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN 5911). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 74 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 07.11.2026.

În anul 2025, MULLALALA 888 CREATIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 74.404 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1.200,1%. Rezultatul net a fost un profit de 16.129 lei. Datoriile totale au crescut cu 322,0% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50469527
Nr. Reg. Comerțului
J2024017998006 · EUID ROONRC.J2024017998006
Cod CAEN
5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-08-26 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR GRIGORE IONESCU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
23674
Contact declarat
553 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-07 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

5 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2491 firme.

100 mN12345
  1. LA PAPATA IMPORT EXPORT SRL · 22 m · +5 firme la aceeași adresă
  2. CLA RA COM 94 S.R.L. · 30 m · CAEN 6024
  3. DEUS CONCEPT SRL · 39 m · CAEN 4711 · +2 firme la aceeași adresă
  4. ASTRA INVESTITII IMOBILIARE SRL · 50 m · CAEN 4100 · +11 firme la aceeași adresă
  5. INTERCONT SRL · 51 m · CAEN 5611 · +17 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202574 mii lei▲ 1.200,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
19 mii37 mii56 mii74 mii2024 · cifră de afaceri: 5.723 lei2024 · profit net: 1.628 lei20242025 · cifră de afaceri: 74.404 lei74 mii2025 · profit net: 16.129 lei2025
Salariați
—
Datorii totale
3.773 lei▲ 322,0%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 5911 · 3.091 firme · mai sus decât 30% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Municipiul București · mai sus decât 23% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
21,7% marjă · mai sus decât 49% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
21,7%
Creștere CA an/an
+1.200,1%
Datorii / active
19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,8%
Grad de îndatorare
19%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202574.404+999%16.129+891%21,7%3.77320.10216.329—
20245.7231.62828,4%8942.7221.828—

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-11-07.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre MULLALALA 888 CREATIONS S.R.L.

Este MULLALALA 888 CREATIONS S.R.L. o firmă activă?

Da. MULLALALA 888 CREATIONS S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 07.11.2026).

Este MULLALALA 888 CREATIONS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, MULLALALA 888 CREATIONS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 07.11.2026).

Ce cifră de afaceri are MULLALALA 888 CREATIONS S.R.L.?

În 2025, MULLALALA 888 CREATIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 74.404 lei, în creștere cu 1.200,1% față de 2024, și un profit net de 16.129 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este MULLALALA 888 CREATIONS S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care MULLALALA 888 CREATIONS S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 06.10.2026.

Are MULLALALA 888 CREATIONS S.R.L. datorii la ANAF?

MULLALALA 888 CREATIONS S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul MULLALALA 888 CREATIONS S.R.L.?

Sediul social declarat al MULLALALA 888 CREATIONS S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR GRIGORE IONESCU.

Ce activitate are MULLALALA 888 CREATIONS S.R.L.?

Activitatea principală declarată a MULLALALA 888 CREATIONS S.R.L. este „Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune” (cod CAEN 5911).

Când a fost înființată MULLALALA 888 CREATIONS S.R.L.?

MULLALALA 888 CREATIONS S.R.L. a fost înregistrată pe 26.08.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2024017998006.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MULLALALA 888 CREATIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala