identitate. Intră în cont Pro
1 AN PE PIAȚĂ

MAX MALT PARTNERS COOPERATIVA AGRICOLĂ

CAEN 4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CUI 50492830C2024000055005Plătitor TVA din 2025RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
41mii lei
▲ 1.250,0% vs. 2024
Profit net · 2025
4.058lei
▲ 76,8% vs. 2024
Salariați
Vechime
1ani
din 2024
În anul 2025, MAX MALT PARTNERS COOPERATIVA AGRICOLĂ a raportat o cifră de afaceri de 40.500 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1.250,0%. Rezultatul net a fost un profit de 4.058 lei. Datoriile totale au crescut cu 6.134,2% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50492830
Nr. Reg. Comerțului
C2024000055005 · EUID ROONRC.C2024000055005
Cod CAEN
4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Formă juridică
ALTE FORME JURIDICE
Data înregistrării
2024-09-02 (1 an)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Formă de proprietate
Propr.cooperatista-cooperative agricole

Sediu și contact

Județ
BUZĂU
Localitate
Sat Maxenu Com. Ţinteşti
Adresă
JUD. BUZĂU, SAT MAXENU COM. ŢINTEŞTI, STR. AGRICULTURII, NR.5 · 3 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
5 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

2 ani
Cifra de afaceri (2025)
40.500 lei
▲ 1.250,0%
Profit net
4.058 lei
▲ 76,8%
Datorii
45.073 lei
▲ 6.134,2%
Salariați

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
10,0%
Creștere CA an/an
+1.250,0%
Datorii / active
70%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21,0%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202540.500 lei4.058 lei45.073 lei64.408 lei19.353 lei
20243.000 lei2.295 lei723 lei13.000 lei12.295 lei0

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TF
TELLURIS FARMING S.R.L.
CUI 54132507 · Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
AT
AGRO TEHNICA EXPERT COOPERATIVA AGRICOLĂ
CUI 50520590 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate

FirmăCUIStare
BLACK OCTARINE S.R.L.49759730în funcțiune
MURMUR CONSULTING S.R.L.45618053în funcțiune
OCTARINE INTERNATIONAL HOLDING S.R.L.49771210în funcțiune
TELLURIS FARMING S.R.L.54132507în funcțiune
VOICU SPEED TRANS SRL37042870în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · Buzău

SC
SPICELE CAMPIEI COOPERATIVA AGRICOLĂ
CUI 55029926 · Sat Maxenu Com. Ţinteşti
AT
AGRO TEHNICA EXPERT COOPERATIVA AGRICOLĂ
CUI 50520590 · Sat Maxenu Com. Ţinteşti
NP
NATALIŢA PETCOVICI BRAND S.R.L.
CUI 55457990 · Sat Râmnicelu Com. Râmnicelu
TA
TERRA AGRO LEADER COOPERATIVA AGRICOLĂ
CUI 55231606 · Sat Ţinteşti Com. Ţinteşti
AC
AGROCONSORTIUM COOPERATIVA AGRICOLĂ
CUI 55035545 · Mun. Râmnicu Sărat
PC
PPD CORE TRADING S.R.L.
CUI 54822655 · Mun. Buzău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MAX MALT PARTNERS COOPERATIVA AGRICOLĂ — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →