identitate. Intră în cont Pro
1 AN PE PIAȚĂ

RAUL AND RAREŞ S.R.L.

CAEN 141 — Creșterea bovinelor de lapte
CUI 50555059J2024022772002Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
105mii lei
▲ 98,1% vs. 2024
Profit net · 2025
7.740lei
▼ 74,1% vs. 2024
Salariați
Vechime
1ani
din 2024
În anul 2025, RAUL AND RAREŞ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 104.534 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 98,1%. Rezultatul net a fost un profit de 7.740 lei. Datoriile totale au crescut cu 110,0% față de anul anterior.
Semnale de atenție
  • Datorii peste active — Datoriile (875.451 lei) depășesc activele totale (803.256 lei) în 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50555059
Nr. Reg. Comerțului
J2024022772002 · EUID ROONRC.J2024022772002
Cod CAEN
141 — Creșterea bovinelor de lapte
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-09-17 (1 an)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-23 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

2 ani
Cifra de afaceri (2025)
104.534 lei
▲ 98,1%
Profit net
7.740 lei
▼ 74,1%
Datorii
875.451 lei
▲ 110,0%
Salariați

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
7,4%
Creștere CA an/an
+98,1%
Datorii / active
109%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20,5%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025104.534 lei7.740 lei875.451 lei803.256 lei37.805 lei
202452.770 lei29.865 lei416.795 lei446.860 lei30.065 lei

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-08-23.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Creșterea bovinelor de lapte · Maramureș

FC
FERMELE CODRULUI BALTLIM COOPERATIVA AGRICOLĂ
CUI 54990314 · Sat Rodina Com. Ariniş
PD
PRODUCĂTORII DIN ŢARA LĂPUŞULUI COOPERATIVA AGRICOLĂ
CUI 51730778 · Orş. Târgu Lăpuş
SU
STIL UNIC IDEAL S.R.L.
CUI 50162629 · Sat Săpânţa Com. Săpânţa
TF
TÂNĂRUL FERMIER S.R.L.
CUI 48364235 · Sat Budeşti Com. Budeşti
BF
BOGDY FARM S.R.L.
CUI 48192008 · Sat Posta Com. Remetea Chioarului
PL
PLUSICA LIA S.R.L.
CUI 47238778 · Mun. Sighetu Marmaţiei

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RAUL AND RAREŞ S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →