identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

ASTRAL CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 50626443J2024026950004Plătitor TVA din 2026Verificat ANAF 31.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
354mii lei
▲ 117.783,7% vs. 2024
Profit net · 2025
166mii lei
▲ 922.761,1% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ASTRAL CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L. (CUI 50626443, nr. J2024026950004) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Târgu Mureș, județul Mureș, înființată în 2024. Activitatea principală: lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100). Este plătitoare de TVA din 2026. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 354 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 31.10.2026.

În anul 2025, ASTRAL CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 353.651 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 117.783,7%. Rezultatul net a fost un profit de 166.079 lei. Datoriile totale au crescut cu 9.726,7% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50626443
Nr. Reg. Comerțului
J2024026950004 · EUID ROONRC.J2024026950004
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-10-01 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Mun. Târgu Mureş
Adresă
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. POMILOR · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
540265
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. BOGYO DEZIN SERVICE SRL · 21 m · CAEN 8123
  2. COCODRILLO S.R.L. · 59 m · CAEN 4791
  3. ORTHO-KT-FIT S.R.L. · 72 m · CAEN 8690 · +2 firme la aceeași adresă
  4. GOMMETECH A&E S.R.L. · 89 m · CAEN 4941
  5. SKILL UPLIFT S.R.L. · 106 m · CAEN 8560 · +4 firme la aceeași adresă
  6. STROEM S.R.L. · 108 m · CAEN 5320
  7. GLOW PROFESSIONAL PRODUCTS S.R.L. · 142 m · CAEN 4791 · +2 firme la aceeași adresă
  8. CASIDAM S.R.L. · 170 m · CAEN 4933 · +7 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025354 mii lei▲ 117.783,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
88 mii177 mii265 mii354 mii2024 · cifră de afaceri: 300 lei2024 · profit net: -18 lei20242025 · cifră de afaceri: 353.651 lei354 mii2025 · profit net: 166.079 lei2025
Salariați
—
Datorii totale
34 mii lei▲ 9.726,7%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4100 · 21.008 firme · mai sus decât 48% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Mureș · mai sus decât 61% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
47,0% marjă · mai sus decât 83% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
47,0%
Creștere CA an/an
+117.783,7%
Datorii / active
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Grad de îndatorare
17%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025353.651+999%166.07947,0%33.902200.163166.261—
2024300-18-6,0%3455271820

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-10-31.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Mureș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-10-16Cod CAEN41204100

Întrebări despre ASTRAL CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L.

Este ASTRAL CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L. o firmă activă?

Da. ASTRAL CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 31.10.2026).

Este ASTRAL CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, ASTRAL CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 26.02.2026 (verificare ANAF din 31.10.2026). Codul de TVA este RO50626443.

Ce cifră de afaceri are ASTRAL CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L.?

În 2025, ASTRAL CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 353.651 lei, în creștere cu 117.783,7% față de 2024, și un profit net de 166.079 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este ASTRAL CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ASTRAL CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are ASTRAL CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L. datorii la ANAF?

ASTRAL CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ASTRAL CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L.?

Sediul social declarat al ASTRAL CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L. este în JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. POMILOR.

Ce activitate are ASTRAL CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L.?

Activitatea principală declarată a ASTRAL CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L. este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100).

Când a fost înființată ASTRAL CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L.?

ASTRAL CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L. a fost înregistrată pe 01.10.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2024026950004.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ASTRAL CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala