identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L.

CAEN 8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CUI 50770359J2024035086004Neplătitor TVAVerificat ANAF 07.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
330mii lei
▲ 577,8% vs. 2024
Profit net · 2025
252mii lei
▲ 523,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. (CUI 50770359, nr. J2024035086004) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Bragadiru, județul Ilfov, înființată în 2024. Activitatea principală: alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 330 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 07.11.2026.

În anul 2025, PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 330.237 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 577,8%. Rezultatul net a fost un profit de 252.498 lei. Datoriile totale au crescut cu 1.344,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50770359
Nr. Reg. Comerțului
J2024035086004 · EUID ROONRC.J2024035086004
Cod CAEN
8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-10-25 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-07 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

2 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 5 firme.

100 mN12
  1. BUSHCO IMPEX CO. S.R.L. · 125 m · CAEN 4669
  2. CUPRU METAL S.R.L. · 141 m · CAEN 4682 · +38 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025330 mii lei▲ 577,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
83 mii165 mii248 mii330 mii2024 · cifră de afaceri: 48.725 lei2024 · profit net: 40.496 lei20242025 · cifră de afaceri: 330.237 lei330 mii2025 · profit net: 252.498 lei2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
61 mii lei▲ 1.344,3%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 8299 · 6.344 firme · mai sus decât 52% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Ilfov · mai sus decât 56% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
76,5% marjă · mai sus decât 94% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
76,5%
Creștere CA an/an
+577,8%
CA / salariat
330.237 lei
Datorii / active
19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Grad de îndatorare
19%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025330.237+578%252.498+524%76,5%61.137313.909252.7721
202448.72540.49683,1%4.23344.92940.6961

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-11-07.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L.

Este PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. o firmă activă?

Da. PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 07.11.2026).

Este PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 07.11.2026).

Ce cifră de afaceri are PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L.?

În 2025, PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 330.237 lei, în creștere cu 577,8% față de 2024, și un profit net de 252.498 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L.?

În 2025, PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.10.2026.

Are PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. datorii la ANAF?

PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L.?

Sediul social declarat al PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. este în JUD. ILFOV, SAT BRAGADIRU ORŞ. BRAGADIRU, STR. TUNULUI.

Ce activitate are PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L.?

Activitatea principală declarată a PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. este „Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.” (cod CAEN 8299).

Când a fost înființată PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L.?

PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. a fost înregistrată pe 25.10.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2024035086004.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PERFORMANCE MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala