identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

ENCBEAUTY S.R.L.

CAEN 9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
CUI 50809866J2024037081001Neplătitor TVAVerificat ANAF 02.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
241mii lei
Profit net · 2025
18mii lei
▲ 943,7% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ENCBEAUTY S.R.L. (CUI 50809866, nr. J2024037081001) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2024. Activitatea principală: activități de tratament și înfrumusețare (CAEN 9622). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 241 mii lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, ENCBEAUTY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 240.827 lei. Rezultatul net a fost un profit de 18.342 lei. Datoriile totale au crescut cu 342,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50809866
Nr. Reg. Comerțului
J2024037081001 · EUID ROONRC.J2024037081001
Cod CAEN
9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-11-01 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR ANTON BACALBAŞA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
41924
Contact declarat
21 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

3 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 19 firme.

100 mN123
  1. ALEXIN MULTICOM SRL · 68 m · CAEN 4782 · +14 firme la aceeași adresă
  2. MEDILINE EXIM SRL · 75 m · CAEN 4646 · +15 firme la aceeași adresă
  3. L & S INFO-MAT S.R.L. · 77 m · CAEN 5811 · +8 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025241 mii lei
Cifră de afaceriProfit net
60 mii120 mii181 mii241 mii2024 · cifră de afaceri: 0 lei2024 · profit net: -2.174 lei20242025 · cifră de afaceri: 240.827 lei241 mii2025 · profit net: 18.342 lei2025
Salariați
2▲ 100,0%
20242025
Datorii totale
9.620 lei▲ 342,5%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 9622 · 4.519 firme · mai sus decât 88% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Municipiul București · mai sus decât 47% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
7,6% marjă · mai sus decât 60% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
7,6%
CA / salariat
120.414 lei
Datorii / active
40%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
112,1%
Grad de îndatorare
40%
Angajați, în timp
1 → 2 (2024–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025240.82718.3427,6%9.62024.03716.3682
20240-2.174—2.174—-2.1741

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de tratament și înfrumusețare · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre ENCBEAUTY S.R.L.

Este ENCBEAUTY S.R.L. o firmă activă?

Da. ENCBEAUTY S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este ENCBEAUTY S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, ENCBEAUTY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 02.11.2026).

Ce cifră de afaceri are ENCBEAUTY S.R.L.?

În 2025, ENCBEAUTY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 240.827 lei, și un profit net de 18.342 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are ENCBEAUTY S.R.L.?

În 2025, ENCBEAUTY S.R.L. a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este ENCBEAUTY S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ENCBEAUTY S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 28.09.2026.

Are ENCBEAUTY S.R.L. datorii la ANAF?

ENCBEAUTY S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ENCBEAUTY S.R.L.?

Sediul social declarat al ENCBEAUTY S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR ANTON BACALBAŞA.

Ce activitate are ENCBEAUTY S.R.L.?

Activitatea principală declarată a ENCBEAUTY S.R.L. este „Activități de tratament și înfrumusețare” (cod CAEN 9622).

Când a fost înființată ENCBEAUTY S.R.L.?

ENCBEAUTY S.R.L. a fost înregistrată pe 01.11.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2024037081001.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ENCBEAUTY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala