identitate. Intră în cont Pro
1 AN PE PIAȚĂ

STEFF GARAGE S.R.L.

CAEN 4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor
CUI 50825560J2024038003006Neplătitor TVAVerificat ANAF 12.10.2026steffgarage.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
18mii lei
▲ 2.126,0% vs. 2024
Profit net · 2025
1.374lei
▲ 110,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, STEFF GARAGE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 18.476 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 2.126,0%. Rezultatul net a fost un profit de 1.374 lei. Datoriile totale au scăzut cu 8,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (12.222 lei) depășesc activele totale (1.181 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-11.041 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50825560
Nr. Reg. Comerțului
J2024038003006 · EUID ROONRC.J2024038003006
Cod CAEN
4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9531. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-11-05 (1 an)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BACĂU
Localitate
Mun. Bacău
Adresă
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. TRAIAN · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
600204
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

7 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 11 firme.

100 mN1234567
  1. BOMCOM QUALITY S.R.L. · 80 m · CAEN 4721
  2. ROMIMPEX SRL · 91 m · CAEN 5590 · +7 firme la aceeași adresă
  3. TANIA BET S.R.L. · 100 m · CAEN 4120
  4. COLLEXIS SRL · 101 m · CAEN 4711 · +13 firme la aceeași adresă
  5. DERMACLAS.CLINIC SRL · 111 m · CAEN 8622 · +1 firme la aceeași adresă
  6. ROMSERV S.R.L. · 121 m · CAEN 4120
  7. DENTA SRL · 127 m · CAEN 8623 · +12 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202518 mii lei▲ 2.126,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
4.6199.23814 mii18 mii2024 · cifră de afaceri: 830 lei2024 · profit net: -12.615 lei20242025 · cifră de afaceri: 18.476 lei18 mii2025 · profit net: 1.374 lei2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
12 mii lei▼ 8,8%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 4520 · 4.979 firme · mai sus decât 13% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Bacău · mai sus decât 10% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
7,4% marjă · mai sus decât 61% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
7,4%
Creștere CA an/an
+2.126,0%
CA / salariat
18.476 lei
Datorii / active
1.035%
Grad de îndatorare
1.035%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202518.476+999%1.3747,4%12.2221.181-11.0411
2024830-12.615—13.394979-12.4151

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
3.783 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
DINO GAZ S.R.L.49159433în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 46 mii lei, 1 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Întreținerea și repararea autovehiculelor · Bacău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
STEFF GARAGE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →