identitate. Intră în cont Pro
1 AN PE PIAȚĂ

MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 50868455J2024040386003Neplătitor TVAVerificat ANAF 02.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
174mii lei
Profit net · 2025
2.845lei
▲ 147,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
1ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ (CUI 50868455, nr. J2024040386003) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2024. Activitatea principală: activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 174 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a raportat o cifră de afaceri de 173.568 lei. Rezultatul net a fost un profit de 2.845 lei. Datoriile totale au crescut cu 141,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (14.621 lei) depășesc activele totale (11.689 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-2.206 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50868455
Nr. Reg. Comerțului
J2024040386003 · EUID ROONRC.J2024040386003
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-11-12 (1 an)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS PIPERA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
62 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 41 firme.

100 mN12345678
  1. LA STRADA IMPEX S.R.L. · 13 m · CAEN 4711 · +1 firme la aceeași adresă
  2. EURO CITY BUSINESS S.R.L. · 20 m · CAEN 6831
  3. TECO CONTROL SRL · 39 m · CAEN 3320 · +8 firme la aceeași adresă
  4. JOLBIZ CONSULTING S.R.L. · 41 m · CAEN 8230 · +2 firme la aceeași adresă
  5. DENT PRIVE S.R.L. · 51 m · CAEN 8623
  6. MIND GLOBAL CONSULTING S.R.L. · 51 m · CAEN 7022 · +4 firme la aceeași adresă
  7. COMI SERVICE SRL · 54 m · CAEN 9531
  8. KADRAS CENTER S.R.L. · 55 m · CAEN 4740 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025174 mii lei
Cifră de afaceriProfit net
43 mii87 mii130 mii174 mii2024 · profit net: -6.051 lei20242025 · cifră de afaceri: 173.568 lei174 mii2025 · profit net: 2.845 lei2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
15 mii lei▲ 141,3%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 8622 · 12.511 firme · mai sus decât 36% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Municipiul București · mai sus decât 39% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
1,6% marjă · mai sus decât 15% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
1,6%
CA / salariat
173.568 lei
Datorii / active
125%
Grad de îndatorare
125%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025173.5682.8451,6%14.62111.689-2.2061
2024—-6.051—6.0601.009-5.0511

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

Este MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ o firmă activă?

Da. MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ plătitoare de TVA?

Nu, MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 02.11.2026).

Ce cifră de afaceri are MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

În 2025, MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a avut o cifră de afaceri de 173.568 lei, și un profit net de 2.845 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

În 2025, MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 29.09.2026.

Are MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ datorii la ANAF?

MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

Sediul social declarat al MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS PIPERA.

Ce activitate are MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

Activitatea principală declarată a MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este „Activități de asistență medicală specializată” (cod CAEN 8622).

Când a fost înființată MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a fost înregistrată pe 12.11.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2024040386003.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MONALISA MEDICAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala