identitate. Intră în cont Pro
1 AN PE PIAȚĂ

MK AUTO TUNING S.R.L.

CAEN 4511 — Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
CUI 50885120J2024041369005Neplătitor TVAVerificat ANAF 17.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
154mii lei
Profit net · 2025
17mii lei
▲ 516,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
1ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, MK AUTO TUNING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 153.500 lei. Rezultatul net a fost un profit de 17.337 lei. Datoriile totale au crescut cu 994,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50885120
Nr. Reg. Comerțului
J2024041369005 · EUID ROONRC.J2024041369005
Cod CAEN
4511 — Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4618, 4671, 4781, 4792. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-11-14 (1 an)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR NICOLAE ZAMFIR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
117 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. ALY FAMILY S.R.L. · 18 m · CAEN 4711
  2. DIOMSANA S.R.L. · 20 m · CAEN 1086
  3. GREEN DATA INSTALL S.R.L. · 63 m · CAEN 4321
  4. ALIMENTOS SRL · 76 m · CAEN 5211 · +3 firme la aceeași adresă
  5. NEA ION ISTETU SRL · 82 m · CAEN 4711
  6. CONTUR ART SRL · 87 m · CAEN 3612
  7. REMSI SERVICE TRANSPORT S.R.L. · 97 m · CAEN 4939
  8. ROMTILE S.R.L. · 98 m · CAEN 4673

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025154 mii lei
Cifră de afaceriProfit net
38 mii77 mii115 mii154 mii2024 · profit net: -4.163 lei20242025 · cifră de afaceri: 153.500 lei154 mii2025 · profit net: 17.337 lei2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
50 mii lei▲ 994,1%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4511 · 1.457 firme · mai sus decât 39% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Municipiul București · mai sus decât 36% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
11,3% marjă · mai sus decât 81% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
11,3%
CA / salariat
153.500 lei
Datorii / active
79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
129,6%
Grad de îndatorare
79%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025153.50017.33711,3%50.25463.25513.3741
2024—-4.163—4.593630-3.9631

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-10-17.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CONSSER TRADING SRL426830radiată
KONSSER KONSTRUKTION S.R.L.38487320radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 549 mii lei, 1 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MK AUTO TUNING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →