identitate. Intră în cont Pro
1 AN PE PIAȚĂ

DENTAL NUŢĂ-HYGENIST S.R.L.

CAEN 9609 — Alte activități de servicii n.c.a.
CUI 50948791J2024044768001Neplătitor TVAVerificat ANAF 17.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
143mii lei
Profit net · 2025
65mii lei
▲ 7.937,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
1ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, DENTAL NUŢĂ-HYGENIST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 143.383 lei. Rezultatul net a fost un profit de 64.894 lei. Datoriile totale au crescut cu 1.100,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50948791
Nr. Reg. Comerțului
J2024044768001 · EUID ROONRC.J2024044768001
Cod CAEN
9609 — Alte activități de servicii n.c.a.
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9699. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-11-27 (1 an)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TULCEA
Localitate
Mun. Tulcea
Adresă
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. CORMORANULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
820096

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. INTENSIV FLAVINIA SRL · 46 m · CAEN 4932 · +2 firme la aceeași adresă
  2. DIMIVALEXLUD S.R.L. · 76 m · CAEN 4322
  3. UTIL CLIMA SRL · 109 m · CAEN 4322 · +3 firme la aceeași adresă
  4. PAIU & FRATELLI SRL · 121 m · CAEN 5610 · +1 firme la aceeași adresă
  5. ADY PRIETO BLUE LUX S.R.L. · 124 m · CAEN 4933 · +4 firme la aceeași adresă
  6. LA FOTOGRAF IOAN S.R.L. · 140 m · CAEN 7420
  7. GELSOR SRL · 148 m · CAEN 6820 · +22 firme la aceeași adresă
  8. DELTA EXPLORER CONSULTING TRAVEL S.R.L. · 150 m · CAEN 9329

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025143 mii lei
Cifră de afaceriProfit net
36 mii72 mii108 mii143 mii2024 · profit net: -828 lei20242025 · cifră de afaceri: 143.383 lei143 mii2025 · profit net: 64.894 lei2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
9.942 lei▲ 1.100,7%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 9609 · 378 firme · mai sus decât 73% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Tulcea · mai sus decât 40% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
45,3% marjă · mai sus decât 85% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
45,3%
CA / salariat
143.383 lei
Datorii / active
13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
101,0%
Grad de îndatorare
13%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025143.38364.89445,3%9.94274.20864.2661
2024—-828—828200-6281

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-10-17.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de servicii n.c.a. · Tulcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DENTAL NUŢĂ-HYGENIST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →