identitate. Intră în cont Pro
1 AN PE PIAȚĂ

CASTILLO NEW TRAVEL S.R.L.

CAEN 7912 — Activități ale tur-operatorilor
CUI 50954815J2024045129003Plătitor TVA din 2025Verificat ANAF 12.10.2026ActivăLicență transport ARRAutorizat Ministerul Turismului
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
91mii lei
Profit net · 2025
−162mii lei
▼ 12.981,6% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
1ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, CASTILLO NEW TRAVEL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 91.009 lei. Rezultatul net a fost o pierdere de 162.473 lei. Datoriile totale au crescut cu 56.217,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (699.458 lei) depășesc activele totale (537.599 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-138.715 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-162.473 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50954815
Nr. Reg. Comerțului
J2024045129003 · EUID ROONRC.J2024045129003
Cod CAEN
7912 — Activități ale tur-operatorilor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-11-27 (1 an)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. MEŞTERUL MANOLE · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 24 firme.

100 m250 mN12345678
  1. RUCAM SRL · 102 m · CAEN 4722
  2. CLIMMONT SOLUTION SYSTEM SRL · 207 m · CAEN 4329
  3. NUTRILIFE S.R.L. · 255 m · CAEN 5118
  4. FUTURE PRINT S.R.L. · 325 m · CAEN 1812
  5. BR INTERNATIONAL CONSULTING SERVICES - ROMANIA S.R.L. · 327 m · CAEN 5226
  6. MARINE PROJECT CONSULT S.R.L. · 336 m · CAEN 3315
  7. SATINO LINE SRL · 346 m · CAEN 4690
  8. CĂMINUL BUNICII NOŞTRI S.R.L. · 368 m · CAEN 8730

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202591 mii lei
Cifră de afaceriProfit net
23 mii46 mii68 mii91 mii2024 · profit net: -1.242 lei20242025 · cifră de afaceri: 91.009 lei91 mii2025 · profit net: -162.473 lei2025
Salariați
2▲ 100,0%
20242025
Datorii totale
699 mii lei▲ 56.217,1%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 7912 · 1.104 firme · mai sus decât 18% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Constanța · mai sus decât 29% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-178,5% marjă · mai sus decât 3% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-178,5%
CA / salariat
45.505 lei
Datorii / active
130%
Grad de îndatorare
130%
Angajați, în timp
1 → 2 (2024–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202591.009-162.473-178,5%699.458537.599-138.7152
2024—-1.242—1.242—-1.2421

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Autorizări și licențe

2

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Transport rutier de marfă/persoane
CASTILLO NEW TRAVEL S.R.L., CONSTANTA
—valabil—Autoritatea Rutieră Română (ARR)
lista din 04.10.2026
Agenție de turism licențiată
Organizatoare, CASTILLO NEW TRAVEL, Mun. Constanţa
3213valabil—Ministerul Turismului (SITUR)
lista din 04.10.2026

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
BMD PREMIUM SAFE INSURANCE S.R.L.44537180în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 138 mii lei, 2 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități ale tur-operatorilor · Constanța

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CASTILLO NEW TRAVEL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →