identitate. Intră în cont Pro
32 ANI PE PIAȚĂ

INSTALATII-ENERGO-REPARATII SRL

CAEN 4329 — Alte lucrări de instalații pentru construcții
CUI 5252572J15/279/1994Plătitor TVA din 1994Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
5,15mil lei
▼ 12,1% vs. 2024
Profit net · 2025
1,54mil lei
▼ 18,6% vs. 2024
Salariați
18
▼ 10,0% vs. 2024
Vechime
32ani
din 1994
În anul 2025, INSTALATII-ENERGO-REPARATII SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.154.933 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 12,1%. Rezultatul net a fost un profit de 1.544.622 lei. Datoriile totale au crescut cu 46,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 18.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
5252572
Nr. Reg. Comerțului
J15/279/1994 · EUID ROONRC.J15/279/1994
Cod CAEN
4329 — Alte lucrări de instalații pentru construcții
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4323, 4324. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1994-02-25 (32 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
DÂMBOVIŢA
Localitate
Mun. Târgovişte
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. TINERETULUI, NR.3, BL.26, SC.B, AP.48
Cod poștal
130029
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
5.154.933 lei
▼ 12,1%
Profit net
1.544.622 lei
▼ 18,6%
Datorii
3.188.756 lei
▲ 46,2%
Salariați
18
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 5.528.078 lei2024: 5.864.183 lei2025: 5.154.933 lei5,15 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.988.505 lei2024: 1.897.680 lei2025: 1.544.622 lei1,54 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 222024: 202025: 181820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
30,0%
Creștere CA an/an
-12,1%
CA / salariat
286.385 lei
Datorii / active
64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
87,2%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+16,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20255.154.933 lei1.544.622 lei3.188.756 lei4.959.378 lei1.770.622 lei18
20245.864.183 lei1.897.680 lei2.180.797 lei4.304.477 lei2.123.680 lei20
20235.528.078 lei1.988.505 lei431.834 lei3.621.264 lei3.189.430 lei22
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
SG AUTO CONCEPT SOLUTIONS SRL37991395radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte lucrări de instalații pentru construcții · Dâmbovița

GA
GOLD ART THERMOIZOLAŢII S.R.L.
CUI 42876848 · Sat Ciocăneşti Com. Ciocăneşti
VD
VRL DESIGN CONSTRUCT BUSINESS S.R.L.
CUI 40259552 · Sat Potlogi Com. Potlogi
CM
CAZACU MONTAJ LIFT S.R.L.
CUI 37868903 · Sat Sultanu Com. Vişineşti
PL
PROTECTIE LA FOC S.R.L.
CUI 34240709 · Orş. Pucioasa
FL
FIN LIFT SRL
CUI 28075429 · Sat Finta Mare Com. Finta
RS
ROFRAN SERV SRL
CUI 17877460 · Sat Vişineşti Com. Vişineşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INSTALATII-ENERGO-REPARATII SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →