identitate. Intră în cont Pro
33 ANI PE PIAȚĂ

KISS CONF SRL

CAEN 1421 — Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
CUI 639927J1991001054307Neplătitor TVAVerificat ANAF 02.11.2026RO e-FacturaInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
0€
▼ 100,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−563€
▼ 130,0% vs. 2024
Salariați
0
Vechime
33ani
din 1992
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

KISS CONF SRL (CUI 639927, nr. J1991001054307) este o societate cu răspundere limitată (SRL) inactivă fiscal din Satu Mare, județul Satu Mare, înființată în 1992. Activitatea principală: fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (CAEN 1421). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, KISS CONF SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 100,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 2.840 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Firmă dormantă — Fără cifră de afaceri și fără salariați în 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-2.840 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
639927
Nr. Reg. Comerțului
J1991001054307 · EUID ROONRC.J1991001054307
Cod CAEN
1421 — Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1992-11-29 (33 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. ŞTEFAN OCTAVIAN IOSIF · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
440069
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 mN12345678
  1. ANDIST BAU SRL · 37 m · CAEN 4100
  2. NOAH TECH CONSULTING S.R.L. · 41 m · CAEN 6210
  3. PANNA SRL · 50 m · CAEN 1073
  4. SELECT CLASS S.R.L. · 51 m · CAEN 4711
  5. PAPP JOZSEF PICTOREN BAU SRL · 55 m · CAEN 4120
  6. ARHITECTURA ART STUDIO S.R.L. · 79 m · CAEN 7111
  7. ELECTRO PRONTO SRL · 79 m · CAEN 8009
  8. FIRST FORMA WORKSHOP SRL · 85 m · CAEN 7111

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20250 €▼ 100,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
2.8475.6958.54211 mii2023 · cifră de afaceri: 11.389 €2023 · profit net: 3.746 €20232024 · cifră de afaceri: 4.698 €2024 · profit net: 1.875 €20242025 · cifră de afaceri: 0 €02025 · profit net: -563 €2025
Salariați
0
20232025
Datorii totale
33 mii €▼ 1,4%
20232025

Indicatori 2025

Creștere CA an/an
-100,0%
Datorii / active
86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-10,2%
Creștere medie anuală (2015–2024)
-17,5%/an
Lichiditate curentă
0,24
Grad de îndatorare
86%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20250−100%-563−130%—33.32638.8575.5310
20244.698−58,7%1.875−49,9%39,9%33.79339.9716.1780
202311.3893.74632,9%63.11467.4414.3280
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CYNOR SRL8934264radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 0 active, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte · Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre KISS CONF SRL

Este KISS CONF SRL o firmă activă?

KISS CONF SRL este declarată inactivă fiscal de ANAF (verificare ANAF din 02.11.2026). O firmă inactivă fiscal nu poate deduce TVA-ul din facturi, iar partenerii ei nu pot deduce TVA-ul din facturile emise de ea.

Este KISS CONF SRL plătitoare de TVA?

Nu, KISS CONF SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 02.11.2026).

Ce cifră de afaceri are KISS CONF SRL?

În 2025, KISS CONF SRL a avut o cifră de afaceri de 0 lei, în scădere cu 100,0% față de 2024, și o pierdere netă de 2.840 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are KISS CONF SRL?

În 2025, KISS CONF SRL a raportat un număr mediu de 0 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este KISS CONF SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care KISS CONF SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 04.10.2026.

Are KISS CONF SRL datorii la ANAF?

KISS CONF SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul KISS CONF SRL?

Sediul social declarat al KISS CONF SRL este în JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. ŞTEFAN OCTAVIAN IOSIF.

Ce activitate are KISS CONF SRL?

Activitatea principală declarată a KISS CONF SRL este „Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte” (cod CAEN 1421).

Când a fost înființată KISS CONF SRL?

KISS CONF SRL a fost înregistrată pe 29.11.1992, cu numărul de ordine în registrul comerțului J1991001054307.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
KISS CONF SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala