identitate. Intră în cont Pro
31 ANI PE PIAȚĂ

M. ANDA MODA SRL

CAEN 1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
CUI 6568728J02/1637/1994Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152020 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2020
99mii lei
▼ 46,6% vs. 2019
Profit net · 2020
26mii lei
▼ 44,7% vs. 2019
Salariați
3
— constant
Vechime
31ani
din 1994
În anul 2020, M. ANDA MODA SRL a raportat o cifră de afaceri de 99.409 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 46,6%. Rezultatul net a fost un profit de 26.014 lei. Datoriile totale au scăzut cu 34,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
6568728
Nr. Reg. Comerțului
J02/1637/1994 · EUID ROONRC.J02/1637/1994
Cod CAEN
1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 1410, 1421. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1994-12-19 (31 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARAD
Localitate
Mun. Arad
Adresă
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. LIVIU REBREANU, NR.56 · 2 firme aici
Cod poștal
310046

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-23 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2020)
99.409 lei
▼ 46,6%
Profit net
26.014 lei
▼ 44,7%
Datorii
35.497 lei
▼ 34,1%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2018: 145.981 lei2019: 185.993 lei2020: 99.409 lei99 mii20182020
Evoluția profitului net
2018: 22.761 lei2019: 47.023 lei2020: 26.014 lei26 mii20182020
Evoluția numărului de salariați
2018: 32019: 32020: 3320182020

Indicatori derivați (2020)

Marjă netă
26,2%
Creștere CA an/an
-46,6%
CA / salariat
33.136 lei
Datorii / active
57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
95,2%
Creștere medie anuală (2015–2020)
-4,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202099.409 lei26.014 lei35.497 lei62.820 lei27.323 lei3
2019185.993 lei47.023 lei53.843 lei102.075 lei48.232 lei3
2018145.981 lei22.761 lei99.211 lei123.181 lei23.970 lei3
🔒 Încă 4 ani de istoric (2014–2017) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2018–2020). Ultima actualizare: 2026-08-23.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DK
DIETO-KINETICA CENTER S.R.L.
CUI 46749758 · Activități de asistență medicală specializată

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · Arad

PS
PETICEL S.R.L.
CUI 48870828 · Mun. Arad
AS
ALVIPADO S.R.L.
CUI 48790133 · Mun. Arad
CN
CMV NEVAL ATELIER CROITORIE S.R.L.
CUI 47900696 · Mun. Arad
SG
SPEEDILY GROUP S.R.L.
CUI 47723527 · Mun. Arad
HO
HLT OPERATION S.R.L.
CUI 46900418 · Mun. Arad
CL
CROITORIA LAC S.R.L.
CUI 44018891 · Mun. Arad

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-12-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
M. ANDA MODA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →