identitate. Intră în cont Pro
31 ANI PE PIAȚĂ

CLUB BASSAMS WHY NOT SRL

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 6769853J1994028305409Plătitor TVA din 1995TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,22mil lei
▲ 154,2% vs. 2024
Profit net · 2025
193mii lei
▲ 254,0% vs. 2024
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2024
Vechime
31ani
din 1995
În anul 2025, CLUB BASSAMS WHY NOT SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.221.860 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 154,2%. Rezultatul net a fost un profit de 193.351 lei. Datoriile totale au crescut cu 25,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
6769853
Nr. Reg. Comerțului
J1994028305409 · EUID ROONRC.J1994028305409
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1995-01-09 (31 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR TURTURELELOR, NR.11A, ET.2
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.221.860 lei
▲ 154,2%
Profit net
193.351 lei
▲ 254,0%
Datorii
7.797.435 lei
▲ 25,3%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 889.949 lei2024: 874.074 lei2025: 2.221.860 lei2,22 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 172.067 lei2024: 54.614 lei2025: 193.351 lei193 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 32025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
8,7%
Creștere CA an/an
+154,2%
CA / salariat
1.110.930 lei
Datorii / active
82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+9,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.221.860 lei193.351 lei7.797.435 lei9.522.527 lei1.495.073 lei2
2024874.074 lei54.614 lei6.222.200 lei8.016.864 lei1.529.159 lei3
2023889.949 lei172.067 lei5.833.062 lei7.595.216 lei1.474.545 lei3
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-27.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
BBIS SCHOOL CAMPUS S.R.L.50260279în funcțiune
MOB PRODUCT EXPERT SRL19216863în funcțiune
TISERA CONSTRUCT SRL19537502în funcțiune
UNIVERSAL TOP CONSTRUCT SRL14393090în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Municipiul București

TS
TIBICADA S.R.L.
CUI 55482080 · Sector 3 Mun. Bucureşti
TR
TRUE RENTS S.R.L.
CUI 55416477 · Sector 3 Mun. Bucureşti
CS
CODANAIS S.R.L.
CUI 55258792 · Sector 3 Mun. Bucureşti
CU
CATA URBAN ASSETS S.R.L.
CUI 55231754 · Sector 3 Mun. Bucureşti
MS
MORIX S.R.L.
CUI 55182279 · Sector 3 Mun. Bucureşti
RH
ROTARY HOLDINGS S.R.L.
CUI 55038029 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CLUB BASSAMS WHY NOT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →