identitate. Intră în cont Pro
31 ANI PE PIAȚĂ

CONSTANDACHE STELUTA SOCIETATE IN NUME COLECTIV

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 6887603J36/4/1995Plătitor TVA din 1998Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
153mii lei
▲ 0,3% vs. 2024
Profit net · 2025
62lei
▲ 100,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
31ani
din 1995
În anul 2025, CONSTANDACHE STELUTA SOCIETATE IN NUME COLECTIV a raportat o cifră de afaceri de 152.622 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,3%. Rezultatul net a fost un profit de 62 lei. Datoriile totale au crescut cu 36,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (106.618 lei) depășesc activele totale (78.296 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-28.322 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
6887603
Nr. Reg. Comerțului
J36/4/1995 · EUID ROONRC.J36/4/1995
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ ÎN NUME COLECTIV
Data înregistrării
1995-01-25 (31 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TULCEA
Localitate
Sat Frecăţei Com. Frecăţei
Adresă
JUD. TULCEA, SAT FRECĂŢEI COM. FRECĂŢEI, COM. FRECATEI
Cod poștal
827075

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
152.622 lei
▲ 0,3%
Profit net
62 lei
▲ 100,2%
Datorii
106.618 lei
▲ 36,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 161.974 lei2024: 152.211 lei2025: 152.622 lei153 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 3.225 lei2024: -38.266 lei2025: 62 lei6220232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,0%
Creștere CA an/an
+0,3%
CA / salariat
152.622 lei
Datorii / active
136%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-2,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025152.622 lei62 lei106.618 lei78.296 lei-28.322 lei1
2024152.211 lei-38.266 lei78.125 lei49.742 lei-28.383 lei1
2023161.974 lei3.225 lei45.808 lei55.691 lei9.883 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
CASIV SRL17754602în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Tulcea

PD
PARMENA DOBROGEANĂ S.R.L.
CUI 39971939 · Sat Frecăţei Com. Frecăţei
AS
ANDRUŢA SHOP SRL
CUI 34970401 · Sat Frecăţei Com. Frecăţei
ET
ELAVIO TELEMAG SRL
CUI 32426188 · Sat Frecăţei Com. Frecăţei
CC
CALENIC-COM SRL
CUI 8401873 · Sat Frecăţei Com. Frecăţei
AG
ADE GEO S.R.L.
CUI 54967710 · Sat Sarinasuf Com. Murighiol
F&
FLORY & DEMIR TRAVEL S.R.L.
CUI 54908714 · Mun. Tulcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CONSTANDACHE STELUTA SOCIETATE IN NUME COLECTIV — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →