identitate. Intră în cont Pro
31 ANI PE PIAȚĂ

TIN-COMPANY SRL

CAEN 4782 — Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
CUI 6936765J1995000040226Plătitor TVA din 2016RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
633mii lei
▼ 1,8% vs. 2024
Profit net · 2025
71mii lei
▼ 2,3% vs. 2024
Salariați
5
— constant
Contracte publice
28
SEAP · activ 2026
În anul 2025, TIN-COMPANY SRL a raportat o cifră de afaceri de 633.290 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 1,8%. Rezultatul net a fost un profit de 71.308 lei. Datoriile totale au crescut cu 79,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (321.157 lei) depășesc activele totale (280.264 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-40.893 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
6936765
Nr. Reg. Comerțului
J1995000040226 · EUID ROONRC.J1995000040226
Cod CAEN
4782 — Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1995-02-07 (31 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Hârlău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Sat Deleni Com. Deleni
Adresă
JUD. IAŞI, SAT DELENI COM. DELENI,
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
633.290 lei
▼ 1,8%
Profit net
71.308 lei
▼ 2,3%
Datorii
321.157 lei
▲ 79,2%
Salariați
5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 728.763 lei2024: 644.627 lei2025: 633.290 lei633 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 668 lei2024: 73.018 lei2025: 71.308 lei71 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 52025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
11,3%
Creștere CA an/an
-1,8%
CA / salariat
126.658 lei
Datorii / active
115%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+11,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025141.850 $15.972 $71.936 $62.776 $-9.160 $5
2024140.213 $15.882 $38.973 $63.295 $24.322 $5
2023159.265 $146 $37.664 $46.094 $8.430 $6
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-08.

Contracte publice (SEAP)

28

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
28
Valoare totală
37.266 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
AGRO TRICOM TIN SRL29433959în funcțiune
TIN-AUTO DIEGI S.R.L.49226036în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · Iași

GS
GENAUTO S.R.L.
CUI 55400845 · Sat Podu Iloaiei Orş. Podu Iloaiei
DP
DAGO PARTS S.R.L.
CUI 55373848 · Sat Leţcani Com. Leţcani
VA
VR AUTO S.R.L.
CUI 54937779 · Sat Vânători Com. Popricani
BA
BIX AUTO S.R.L.
CUI 54509985 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
OM
OEM MOTORS S.R.L.
CUI 54475530 · Mun. Iaşi
WS
WNWPARTS S.R.L.
CUI 54134419 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TIN-COMPANY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →