identitate. Intră în cont Pro
31 ANI PE PIAȚĂ

FUN TIME PRODUCTION SRL

CAEN 9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole)
CUI 6951250J1994027923404Plătitor TVA din 1995TVA la încasareVerificat ANAF 06.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1.614€
▼ 97,4% vs. 2024
Profit net · 2025
199€
▼ 83,3% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
31ani
din 1995
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

FUN TIME PRODUCTION SRL (CUI 6951250, nr. J1994027923404) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 1995. Activitatea principală: activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN 9020). Este plătitoare de TVA din 1995. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 8.139 lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 06.11.2026.

În anul 2025, FUN TIME PRODUCTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 8.139 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 97,3%. Rezultatul net a fost un profit de 1.004 lei.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.610.849 lei) depășesc activele totale (421.665 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-1.189.184 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
6951250
Nr. Reg. Comerțului
J1994027923404 · EUID ROONRC.J1994027923404
Cod CAEN
9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole)
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1995-02-13 (31 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR BARBU VĂCĂRESCU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
4 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-06 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

1 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 52 firme.

100 mN1
  1. FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. · 63 m · CAEN 1051 · +39 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251.614 €▼ 97,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
25 mii50 mii75 mii100 mii2023 · cifră de afaceri: 100.164 €2023 · profit net: -162.268 €20232024 · cifră de afaceri: 60.970 €2024 · profit net: 1.194 €20242025 · cifră de afaceri: 1.614 €1.6142025 · profit net: 199 €2025
Salariați
—
20232024
Datorii totale
319 mii €▼ 0,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 9020 · 1.653 firme · mai sus decât 9% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Municipiul București · mai sus decât 5% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
12,3% marjă · mai sus decât 45% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
12,3%
Creștere CA an/an
-97,4%
Datorii / active
382%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+26,0%/an
Grad de îndatorare
382%
Angajați, în timp
1 → 1 (2023–2024, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.614−97,4%199−83,3%12,3%319.41683.612-235.804—
202460.970−39,1%1.1942,0%321.31282.059-239.2531
2023100.164-162.268-162,0%371.420109.604-241.8171
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-06.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

9 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
4 CORNERS S.R.L.50038400în funcțiune
A D S MEDIA SRL4610044în procedură
FUN MEDIA MANAGEMENT SRL15956605în funcțiune
GD TOTAL SERVICE SRL13434în funcțiune
GOURMET ONLINE SRL15943460în funcțiune
INTELLECTUAL PROPERTY BUSINESS CONSULTING SRL29900680radiată
RENT A SCREEN SRL18921520radiată
ZONE DEVELOPMENT S.R.L.39750571în funcțiune
ZONE STORAGE SRL28465774radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 10 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 6 active, cifră de afaceri cumulată 9,27 mil lei, 22 salariați, 4 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de interpretare artistică (spectacole) · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre FUN TIME PRODUCTION SRL

Este FUN TIME PRODUCTION SRL o firmă activă?

Da. FUN TIME PRODUCTION SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 06.11.2026).

Este FUN TIME PRODUCTION SRL plătitoare de TVA?

Da, FUN TIME PRODUCTION SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 01.12.1995 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 06.11.2026). Codul de TVA este RO6951250.

Ce cifră de afaceri are FUN TIME PRODUCTION SRL?

În 2025, FUN TIME PRODUCTION SRL a avut o cifră de afaceri de 8.139 lei, în scădere cu 97,3% față de 2024, și un profit net de 1.004 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este FUN TIME PRODUCTION SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care FUN TIME PRODUCTION SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 03.10.2026.

Are FUN TIME PRODUCTION SRL datorii la ANAF?

FUN TIME PRODUCTION SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul FUN TIME PRODUCTION SRL?

Sediul social declarat al FUN TIME PRODUCTION SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR BARBU VĂCĂRESCU.

Ce activitate are FUN TIME PRODUCTION SRL?

Activitatea principală declarată a FUN TIME PRODUCTION SRL este „Activități de interpretare artistică (spectacole)” (cod CAEN 9020).

Când a fost înființată FUN TIME PRODUCTION SRL?

FUN TIME PRODUCTION SRL a fost înregistrată pe 13.02.1995, cu numărul de ordine în registrul comerțului J1994027923404.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FUN TIME PRODUCTION SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala