identitate. Intră în cont Pro
33 ANI PE PIAȚĂ

COOP. DE CONSUM SĂRMĂŞAG SOCIETATE COOPERATIVĂ

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 711747C2005000012311Plătitor TVA din 1993RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,11mil lei
▼ 19,1% vs. 2024
Profit net · 2025
32mii lei
▲ 163,3% vs. 2024
Salariați
12
— constant
Vechime
33ani
din 1992
În anul 2025, COOP. DE CONSUM SĂRMĂŞAG SOCIETATE COOPERATIVĂ a raportat o cifră de afaceri de 2.106.673 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 19,1%. Rezultatul net a fost un profit de 32.452 lei. Datoriile totale au scăzut cu 12,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 12.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
711747
Nr. Reg. Comerțului
C2005000012311 · EUID ROONRC.C2005000012311
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
ORGANIZAŢIE COOPERATISTĂ DE CONSUM
Data înregistrării
1992-11-29 (33 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Formă de proprietate
Propr.cooperatista-cooperative de consum

Sediu și contact

Județ
SĂLAJ
Localitate
Sat Sărmăşag Com. Sărmăşag
Adresă
JUD. SĂLAJ, SAT SĂRMĂŞAG COM. SĂRMĂŞAG, STR. TEILOR, NR.11 · 2 firme aici
Cod poștal
457330

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-24 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.106.673 lei
▼ 19,1%
Profit net
32.452 lei
▲ 163,3%
Datorii
385.527 lei
▼ 12,3%
Salariați
12
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.464.520 lei2024: 2.602.685 lei2025: 2.106.673 lei2,11 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -78.545 lei2024: -51.292 lei2025: 32.452 lei32 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 122025: 121220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,5%
Creștere CA an/an
-19,1%
CA / salariat
175.556 lei
Datorii / active
57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+5,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.106.673 lei32.452 lei385.527 lei679.712 lei294.185 lei12
20242.602.685 lei-51.292 lei439.703 lei702.609 lei262.906 lei12
20232.464.520 lei-78.545 lei279.145 lei594.516 lei315.371 lei6
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-24.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CD
COOPERATIVA DE CREDIT " FURNICA " SARMASAG
CUI 711178 · Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață)

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
OPERALUX CENTER S.R.L.41838986în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Sălaj

BM
BEMON MIXT TRADE SRL
CUI 33155370 · Sat Sărmăşag Com. Sărmăşag
LJ
LEVIMOLA JUNIOR S.R.L.
CUI 24949208 · Sat Sărmăşag Com. Sărmăşag
KA
KAFETI SRL
CUI 22298600 · Sat Sărmăşag Com. Sărmăşag
EB
EVE-BEN SRL
CUI 16342859 · Sat Sărmăşag Com. Sărmăşag
YC
YGA COM SRL
CUI 9881818 · Sat Sărmăşag Com. Sărmăşag
NR
NOVA RURAL S.R.L.
CUI 55400322 · Sat Bodia Com. Buciumi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

13

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 13 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
COOP. DE CONSUM SĂRMĂŞAG SOCIETATE COOPERATIVĂ — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →