identitate. Intră în cont Pro
33 ANI PE PIAȚĂ

OVI VALI SRL

CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
CUI 713640J1991001597332Plătitor TVA din 1997Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
14,55mil lei
▲ 7,5% vs. 2024
Profit net · 2025
241mii lei
▼ 51,6% vs. 2024
Salariați
29
▲ 7,4% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2020
În anul 2025, OVI VALI SRL a raportat o cifră de afaceri de 14.546.835 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 7,5%. Rezultatul net a fost un profit de 240.557 lei. Datoriile totale au crescut cu 17,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 29.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
713640
Nr. Reg. Comerțului
J1991001597332 · EUID ROONRC.J1991001597332
Cod CAEN
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1992-11-30 (33 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Sat Trei Movile Com. Şcheia
Adresă
JUD. SUCEAVA, SAT TREI MOVILE COM. ŞCHEIA, , NR.49
Cod poștal
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
14.546.835 lei
▲ 7,5%
Profit net
240.557 lei
▼ 51,6%
Datorii
8.417.270 lei
▲ 17,9%
Salariați
29
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 12.926.953 lei2024: 13.529.675 lei2025: 14.546.835 lei14,55 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.580.143 lei2024: 497.195 lei2025: 240.557 lei241 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 292024: 272025: 292920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,7%
Creștere CA an/an
+7,5%
CA / salariat
501.615 lei
Datorii / active
48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,6%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+0,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.884.503 €47.700 €1.669.067 €3.509.742 €1.848.898 €29
20242.719.751 €99.947 €1.435.375 €3.747.702 €2.319.139 €27
20232.613.406 €319.453 €1.517.154 €3.844.459 €2.333.333 €29
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
13.365 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
HGE SPEDITION GMBH S.R.L.43509610în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi rutiere de mărfuri · Suceava

IL
INTEGRITY LOGISTICS S.R.L.
CUI 44591316 · Sat Trei Movile Com. Şcheia
PN
PRIME NORD EXPRESS S.R.L.
CUI 55512199 · Mun. Suceava
DE
DSI EUROTRANS S.R.L.
CUI 55506413 · Sat Rotunda Orş. Liteni
EL
EUROVASILAS LOGISTICS & TRASPORTI S.R.L.
CUI 55492946 · Mun. Suceava
EC
EDY&LYV CARGO S.R.L.
CUI 55483654 · Sat Horodnic de Sus Com. Horodnic de Sus
EL
EG LOGISTICS S.R.L.
CUI 55472000 · Sat Ipoteşti Com. Ipoteşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
OVI VALI SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →