identitate. Intră în cont Pro
31 ANI PE PIAȚĂ

SARMIS & GABRIELA IMPEX SRL

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 7222977J2001000822234Plătitor TVA din 1997RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,35mil lei
▲ 227,6% vs. 2024
Profit net · 2025
−546mii lei
▼ 998,7% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
31ani
din 1995
În anul 2025, SARMIS & GABRIELA IMPEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.350.732 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 227,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 545.992 lei. Datoriile totale au scăzut cu 55,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (475.745 lei) depășesc activele totale (211.783 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-264.062 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-545.992 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
7222977
Nr. Reg. Comerțului
J2001000822234 · EUID ROONRC.J2001000822234
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1995-04-20 (31 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-23 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.350.732 lei
▲ 227,6%
Profit net
-545.992 lei
▼ 998,7%
Datorii
475.745 lei
▼ 55,7%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 329.755 lei2024: 412.371 lei2025: 1.350.732 lei1,35 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 65.842 lei2024: 60.753 lei2025: -545.992 lei−546 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-40,4%
Creștere CA an/an
+227,6%
CA / salariat
675.366 lei
Datorii / active
225%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+37,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025302.549 $-122.296 $106.562 $47.437 $-59.147 $2
202489.695 $13.214 $233.433 $294.756 $61.322 $2
202372.065 $14.389 $163.687 $212.023 $48.336 $2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-23.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
SARMIS & GABRIELA IMPEX SRL0

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Ilfov

AT
AUTHENTIC TREND ECO S.R.L.
CUI 39114728 · Sat Şanţu Floreşti Com. Gruiu
AI
ANTO IONYSIAN SRL
CUI 35901167 · Sat Şanţu Floreşti Com. Gruiu
CR
C.R.S. MARKET INTERNATIONAL SRL
CUI 34508730 · Sat Şanţu Floreşti Com. Gruiu
ZW
ZEN WORK QUIT S.R.L.
CUI 55529964 · Sat Afumaţi Com. Afumaţi
MM
M&M MAGAZIN S.R.L.
CUI 55528411 · Orş. Voluntari
DS
DFA&DFS S.R.L.
CUI 55528390 · Orş. Popeşti-Leordeni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SARMIS & GABRIELA IMPEX SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →