identitate. Intră în cont Pro
31 ANI PE PIAȚĂ

F LIFT S.R.L.

CAEN 4324 — Alte lucrări de instalații pentru construcții
CUI 7250063J1995000239192Plătitor TVA din 2007TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
903mii lei
▼ 9,6% vs. 2024
Profit net · 2025
70mii lei
▼ 3,6% vs. 2024
Salariați
4
— constant
Contracte publice
48
SEAP · activ 2026
În anul 2025, F LIFT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 902.894 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 9,6%. Rezultatul net a fost un profit de 69.840 lei. Datoriile totale au crescut cu 158,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
7250063
Nr. Reg. Comerțului
J1995000239192 · EUID ROONRC.J1995000239192
Cod CAEN
4324 — Alte lucrări de instalații pentru construcții
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1995-05-02 (31 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HARGHITA
Localitate
Mun. Miercurea Ciuc
Adresă
JUD. HARGHITA, MUN. MIERCUREA CIUC, STR. JIGODIN, NR.89, AP.1
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
902.894 lei
▼ 9,6%
Profit net
69.840 lei
▼ 3,6%
Datorii
182.351 lei
▲ 158,3%
Salariați
4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 722.005 lei2024: 999.172 lei2025: 902.894 lei903 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 69.956 lei2024: 72.457 lei2025: 69.840 lei70 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 42025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
7,7%
Creștere CA an/an
-9,6%
CA / salariat
225.724 lei
Datorii / active
59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+8,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025902.894 lei69.840 lei182.351 lei308.397 lei137.505 lei4
2024999.172 lei72.457 lei70.607 lei214.030 lei143.423 lei4
2023722.005 lei69.956 lei125.119 lei173.841 lei48.722 lei4
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

48

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
12
Valoare totală
265.770 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
36
Valoare totală
265.115 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte lucrări de instalații pentru construcții · Harghita

TS
TIMBERMATRIX S.R.L.
CUI 36147704 · Mun. Miercurea Ciuc
ST
SOLAR TECHNIK INTERNATIONAL SRL
CUI 30188195 · Mun. Miercurea Ciuc
PS
PORTON S.R.L.
CUI 50249505 · Sat Izvorul Trotuşului Com. Lunca de Sus
CU
COMPLEX UNION FUEL SERVICE SRL
CUI 36224840 · Orş. Vlăhiţa
SB
SIMI-BAU S.R.L.
CUI 28339997 · Mun. Odorheiu Secuiesc
LS
LIFT SERVICE SRL
CUI 6179151 · Mun. Odorheiu Secuiesc

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
F LIFT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →