identitate. Intră în cont Pro
33 ANI PE PIAȚĂ

FARMACIA TANIA SRL

CAEN 4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
CUI 734163J1992000213337Plătitor TVA din 1993RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
10,02mil lei
▼ 41,9% vs. 2024
Profit net · 2025
5,38mil lei
▲ 1.117,1% vs. 2024
Salariați
4
▼ 77,8% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2018
În anul 2025, FARMACIA TANIA SRL a raportat o cifră de afaceri de 10.023.440 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 41,9%. Rezultatul net a fost un profit de 5.383.771 lei. Datoriile totale au scăzut cu 92,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
734163
Nr. Reg. Comerțului
J1992000213337 · EUID ROONRC.J1992000213337
Cod CAEN
4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1992-11-30 (33 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
10.023.440 lei
▼ 41,9%
Profit net
5.383.771 lei
▲ 1.117,1%
Datorii
537.316 lei
▼ 92,8%
Salariați
4
▼ -14
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 17.502.409 lei2024: 17.258.156 lei2025: 10.023.440 lei10,02 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.695.519 lei2024: 442.357 lei2025: 5.383.771 lei5,38 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 02024: 182025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
53,7%
Creștere CA an/an
-41,9%
CA / salariat
2.505.860 lei
Datorii / active
7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
73,6%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+3,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202510.023.440 lei5.383.771 lei537.316 lei7.854.935 lei7.317.619 lei4
202417.258.156 lei442.357 lei7.418.766 lei9.700.872 lei2.282.106 lei18
202317.502.409 lei1.695.519 lei5.906.614 lei7.746.362 lei1.839.748 lei0
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-08.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
41 lei
Ultimul an
2018

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AZIM COM SRL2691018în funcțiune
FARMACIA VERDE SRL3177245în funcțiune
ANDYROXY SRL23576186radiată
DUMBRAVA SA734775în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate · Suceava

MS
MOLDFARM S.R.L.
CUI 18719336 · Mun. Fălticeni
PH
PHARMAPLUS SRL
CUI 14924168 · Mun. Fălticeni
CA
CAMPHORA SRL
CUI 14797919 · Mun. Fălticeni
MO
MORPHEUS SRL
CUI 9852863 · Mun. Fălticeni
MF
MUSETELUL FARM SRL
CUI 7195252 · Mun. Fălticeni
LF
LEXY FARM SRL
CUI 5813829 · Mun. Fălticeni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FARMACIA TANIA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →