identitate. Intră în cont Pro
31 ANI PE PIAȚĂ

SALVI - MED SRL

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 7507940J1995000934138Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,64mil lei
▲ 36,7% vs. 2024
Profit net · 2025
234mii lei
▲ 102,3% vs. 2024
Salariați
18
▲ 20,0% vs. 2024
Vechime
31ani
din 1995
În anul 2025, SALVI - MED SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.640.032 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 36,7%. Rezultatul net a fost un profit de 234.315 lei. Datoriile totale au crescut cu 11,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 18.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
7507940
Nr. Reg. Comerțului
J1995000934138 · EUID ROONRC.J1995000934138
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1995-07-10 (31 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.640.032 lei
▲ 36,7%
Profit net
234.315 lei
▲ 102,3%
Datorii
1.512.798 lei
▲ 11,4%
Salariați
18
▲ +3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 859.432 lei2024: 1.199.712 lei2025: 1.640.032 lei1,64 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 112.122 lei2024: 115.830 lei2025: 234.315 lei234 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 102024: 152025: 181820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
14,3%
Creștere CA an/an
+36,7%
CA / salariat
91.113 lei
Datorii / active
65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
28,5%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+21,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025367.350 $52.484 $338.850 $523.300 $184.450 $18
2024260.949 $25.194 $295.247 $448.253 $153.006 $15
2023187.821 $24.503 $260.169 $408.848 $148.901 $10
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-07-0924395/212/2026Judecătoria Constantavalidare poprire 1414/BS/2026FondTerţ poprit
2025-07-2122340/212/2025Judecătoria Constantavalidare poprire 1144/B/2025FondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CORALIA AGENCY SRL11266149radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Constanța

TS
TUJ S.R.L.
CUI 54983511 · Mun. Constanţa
EM
EVO MEDICAL CENTER S.R.L.
CUI 54964226 · Mun. Constanţa
CV
CROWN VISION S.R.L.
CUI 54933564 · Mun. Constanţa
CS
CUORE SPA S.R.L.
CUI 54794474 · Mun. Constanţa
HC
HYPERBARICA CENTRU MEDICAL OXIGENOTERAPIE HIPERBARA S.R.L.
CUI 54764228 · Mun. Constanţa
SN
S.N. MEDICAL S.R.L.
CUI 54700895 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SALVI - MED SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →