identitate. Intră în cont Pro
30 ANI PE PIAȚĂ

SIG IATSA S.R.L.

CAEN 7120 — Activități de testări și analize tehnice
CUI 8348206J24/218/1996Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,40mil lei
▲ 10,2% vs. 2024
Profit net · 2025
204mii lei
▲ 67,8% vs. 2024
Salariați
12
▲ 9,1% vs. 2024
Vechime
30ani
din 1996
În anul 2025, SIG IATSA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.398.849 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 10,2%. Rezultatul net a fost un profit de 204.284 lei. Datoriile totale au crescut cu 108,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 12.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
8348206
Nr. Reg. Comerțului
J24/218/1996 · EUID ROONRC.J24/218/1996
Cod CAEN
7120 — Activități de testări și analize tehnice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1996-04-18 (30 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sighetu Marmatiei
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Mun. Sighetu Marmaţiei
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, STR. GĂRII, NR.31 · 3 firme aici
Cod poștal
435500

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.398.849 lei
▲ 10,2%
Profit net
204.284 lei
▲ 67,8%
Datorii
288.771 lei
▲ 108,4%
Salariați
12
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.242.885 lei2024: 1.269.254 lei2025: 1.398.849 lei1,40 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 369.350 lei2024: 121.721 lei2025: 204.284 lei204 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 112024: 112025: 121220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
14,6%
Creștere CA an/an
+10,2%
CA / salariat
116.571 lei
Datorii / active
32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
34,0%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+155,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.398.849 lei204.284 lei288.771 lei889.237 lei600.466 lei12
20241.269.254 lei121.721 lei138.572 lei656.475 lei517.903 lei11
20231.242.885 lei369.350 lei92.602 lei923.527 lei830.925 lei11
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AM
AUTO MIA 87 EXPERT SERVICE S.R.L.
CUI 38247459 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
OC
ONIVASI COMPLETE SERVICE S.R.L.
CUI 33056199 · Întreținerea și repararea autovehiculelor

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ARAUCAN SRL5379100radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de testări și analize tehnice · Maramureș

VA
VALEANU AUTO S.R.L.
CUI 50202383 · Mun. Sighetu Marmaţiei
RS
R&R START S.R.L.
CUI 48066999 · Mun. Sighetu Marmaţiei
RI
READY2GO ITP S.R.L.
CUI 42397985 · Mun. Sighetu Marmaţiei
IC
ITP CORA ADTRANS S.R.L.
CUI 42304960 · Mun. Sighetu Marmaţiei
T&
T & D AUTO TRINK S.R.L.
CUI 40303178 · Mun. Sighetu Marmaţiei
RG
RIPRES GRIO SRL
CUI 20202322 · Mun. Sighetu Marmaţiei

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SIG IATSA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →