identitate. Intră în cont Pro
30 ANI PE PIAȚĂ

ROVAS SERVICES & INDUSTRIES S.R.L.

CAEN 7499 — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
CUI 8410448J2020002478234Plătitor TVA din 2000TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
735mii lei
▼ 1,6% vs. 2024
Profit net · 2025
214mii lei
▼ 22,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
30ani
din 1996
În anul 2025, ROVAS SERVICES & INDUSTRIES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 734.612 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 1,6%. Rezultatul net a fost un profit de 213.628 lei. Datoriile totale au crescut cu 412,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
8410448
Nr. Reg. Comerțului
J2020002478234 · EUID ROONRC.J2020002478234
Cod CAEN
7499 — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1996-05-09 (30 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Com. Jilava
Adresă
JUD. ILFOV, COM. JILAVA, STR GARII, NR.112
Cod poștal
77120
Contact declarat
202 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
734.612 lei
▼ 1,6%
Profit net
213.628 lei
▼ 22,6%
Datorii
337.832 lei
▲ 412,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 611.908 lei2024: 746.912 lei2025: 734.612 lei735 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 240.161 lei2024: 275.866 lei2025: 213.628 lei214 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
29,1%
Creștere CA an/an
-1,6%
CA / salariat
734.612 lei
Datorii / active
20%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15,5%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+27,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025734.612 lei213.628 lei337.832 lei1.711.845 lei1.374.013 lei1
2024746.912 lei275.866 lei65.919 lei1.531.304 lei1.465.385 lei1
2023611.908 lei240.161 lei160.640 lei1.350.159 lei1.189.519 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BUMBACARIA ROMANEASCA SA480359radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · Ilfov

TS
TOSCA SPORT MANAGEMENT S.R.L.
CUI 55508821 · Orş. Voluntari
SS
SOLVID S.R.L.
CUI 55371413 · Orş. Bragadiru
ZL
ZENIT LEDGER S.R.L.
CUI 55085381 · Sat Bălăceanca Com. Cernica
EC
ENVIRO CONSULTING OPERATIONS S.R.L.
CUI 54838910 · Sat Dudu Com. Chiajna
GC
GST CONSULTING ADVISORS S.R.L.
CUI 54833255 · Orş. Bragadiru
OE
OP ENERGY CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54825198 · Sat Ciolpani Com. Ciolpani

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ROVAS SERVICES & INDUSTRIES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →