identitate. Intră în cont Pro
30 ANI PE PIAȚĂ

L.M.C. ASTRA COMSERV SRL

CAEN 4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
CUI 8435418J1996000365395Neplătitor TVAVerificat ANAF 03.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
114mii lei
▼ 25,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−12mii lei
▼ 138,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
30ani
din 1996
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

L.M.C. ASTRA COMSERV SRL (CUI 8435418, nr. J1996000365395) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Focșani, județul Vrancea, înființată în 1996. Activitatea principală: comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN 4771). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 114 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, L.M.C. ASTRA COMSERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 113.755 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 25,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 11.623 lei. Datoriile totale au crescut cu 110,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-11.623 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
8435418
Nr. Reg. Comerțului
J1996000365395 · EUID ROONRC.J1996000365395
Cod CAEN
4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1996-05-17 (30 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Mun. Focşani
Adresă
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, ALEEA 1 IUNIE
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
620130

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 4 firme.

100 mN12345678
  1. LILIMAR SRL · 34 m · CAEN 4711 · +5 firme la aceeași adresă
  2. MAB GINECOMED SRL · 59 m · CAEN 8622 · +2 firme la aceeași adresă
  3. BEST ELENUŞKA S.R.L. · 60 m · CAEN 4776 · +4 firme la aceeași adresă
  4. ALVARO-IMMOBILIARE S.R.L. · 72 m · CAEN 4120 · +4 firme la aceeași adresă
  5. LA MOLDY 2005 SRL SRL · 101 m · CAEN 9231 · +3 firme la aceeași adresă
  6. MISOR COM SRL · 102 m · CAEN 4762 · +9 firme la aceeași adresă
  7. EXPLORER COMPUTERS SRL · 104 m · CAEN 5184 · +5 firme la aceeași adresă
  8. BRONTE SERV SRL · 128 m · CAEN 5611

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025114 mii lei▼ 25,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
38 mii76 mii114 mii152 mii2023 · cifră de afaceri: 146.650 lei2023 · profit net: 9.432 lei20232024 · cifră de afaceri: 151.765 lei2024 · profit net: 30.264 lei20242025 · cifră de afaceri: 113.755 lei114 mii2025 · profit net: -11.623 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
8.684 lei▲ 110,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4771 · 6.301 firme · mai sus decât 43% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Vrancea · mai sus decât 37% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
-10,2% marjă · mai sus decât 31% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-10,2%
Creștere CA an/an
-25,0%
CA / salariat
113.755 lei
Datorii / active
7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-10,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+8,9%/an
Grad de îndatorare
7%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025113.755−25,0%-11.623−138%-10,2%8.684119.949111.2651
2024151.765+3,5%30.264+221%19,9%4.123127.011122.8881
2023146.6509.4326,4%23.630119.37995.7491
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
CMMA SERV TEL S.R.L.48567434în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 230 mii lei, 1 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · Vrancea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre L.M.C. ASTRA COMSERV SRL

Este L.M.C. ASTRA COMSERV SRL o firmă activă?

Da. L.M.C. ASTRA COMSERV SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este L.M.C. ASTRA COMSERV SRL plătitoare de TVA?

Nu, L.M.C. ASTRA COMSERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 03.11.2026).

Ce cifră de afaceri are L.M.C. ASTRA COMSERV SRL?

În 2025, L.M.C. ASTRA COMSERV SRL a avut o cifră de afaceri de 113.755 lei, în scădere cu 25,0% față de 2024, și o pierdere netă de 11.623 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are L.M.C. ASTRA COMSERV SRL?

În 2025, L.M.C. ASTRA COMSERV SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este L.M.C. ASTRA COMSERV SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care L.M.C. ASTRA COMSERV SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 30.09.2026.

Are L.M.C. ASTRA COMSERV SRL datorii la ANAF?

L.M.C. ASTRA COMSERV SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul L.M.C. ASTRA COMSERV SRL?

Sediul social declarat al L.M.C. ASTRA COMSERV SRL este în JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, ALEEA 1 IUNIE.

Ce activitate are L.M.C. ASTRA COMSERV SRL?

Activitatea principală declarată a L.M.C. ASTRA COMSERV SRL este „Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate” (cod CAEN 4771).

Când a fost înființată L.M.C. ASTRA COMSERV SRL?

L.M.C. ASTRA COMSERV SRL a fost înregistrată pe 17.05.1996, cu numărul de ordine în registrul comerțului J1996000365395.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
L.M.C. ASTRA COMSERV SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala