identitate. Intră în cont Pro
30 ANI PE PIAȚĂ

LUCY & MYRY SRL

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 8710208J51/428/1996Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152018 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2018
199mii lei
▲ 36,1% vs. 2017
Profit net · 2018
−23mii lei
▲ 13,4% vs. 2017
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2017
Vechime
30ani
din 1996
În anul 2018, LUCY & MYRY SRL a raportat o cifră de afaceri de 198.804 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 36,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 22.855 lei. Datoriile totale au crescut cu 10,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Datorii peste active — Datoriile (191.855 lei) depășesc activele totale (59.129 lei) în 2018.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-132.726 lei) în bilanțul depus pe 2018.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2018 (-22.855 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
8710208
Nr. Reg. Comerțului
J51/428/1996 · EUID ROONRC.J51/428/1996
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1996-08-16 (30 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CĂLĂRAŞI
Localitate
Sat Unirea Com. Unirea
Adresă
JUD. CĂLĂRAŞI, SAT UNIREA COM. UNIREA, COM. UNIREA
Cod poștal
917270

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-24 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2018)
198.804 lei
▲ 36,1%
Profit net
-22.855 lei
▲ 13,4%
Datorii
191.855 lei
▲ 10,5%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2016: 173.537 lei2017: 146.076 lei2018: 198.804 lei199 mii20162018
Evoluția profitului net
2016: -29.359 lei2017: -26.404 lei2018: -22.855 lei−23 mii20162018
Evoluția numărului de salariați
2016: 22017: 22018: 1120162018

Indicatori derivați (2018)

Marjă netă
-11,5%
Creștere CA an/an
+36,1%
CA / salariat
198.804 lei
Datorii / active
324%
Creștere medie anuală (2015–2018)
+7,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2018198.804 lei-22.855 lei191.855 lei59.129 lei-132.726 lei1
2017146.076 lei-26.404 lei173.582 lei63.711 lei-109.871 lei2
2016173.537 lei-29.359 lei155.252 lei71.785 lei-83.467 lei2
🔒 Încă 2 ani de istoric (2014–2015) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2016–2018). Ultima actualizare: 2026-08-24.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Călărași

SG
SIMARIO GEO S.R.L.
CUI 47574506 · Sat Unirea Com. Unirea
CD
CĂTĂLIN DEDU MIXT S.R.L.
CUI 44631518 · Sat Unirea Com. Unirea
SM
SABY MIRIFIC SRL
CUI 35401846 · Sat Unirea Com. Unirea
CF
CERES FARM DISTRIBUTION SRL
CUI 31400597 · Sat Unirea Com. Unirea
BE
BOGDESCU EDEN MARKET SRL
CUI 29907793 · Sat Unirea Com. Unirea
PM
PETIMA MARKET S.R.L.
CUI 27231198 · Sat Unirea Com. Unirea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUCY & MYRY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →