identitate. Intră în cont Pro
29 ANI PE PIAȚĂ

THERMO INVEST S.R.L.

CAEN 2521 — Producția de radiatoare și cazane pentru încălzire centrală
CUI 9160242J12/229/1997Plătitor TVA din 1997Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
8,45mil lei
▲ 1.435,2% vs. 2024
Profit net · 2025
2,44mil lei
▲ 1.387,1% vs. 2024
Salariați
7
▲ 16,7% vs. 2024
Vechime
29ani
din 1997
În anul 2025, THERMO INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.452.526 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1.435,2%. Rezultatul net a fost un profit de 2.440.698 lei. Datoriile totale au crescut cu 145,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
9160242
Nr. Reg. Comerțului
J12/229/1997 · EUID ROONRC.J12/229/1997
Cod CAEN
2521 — Producția de radiatoare și cazane pentru încălzire centrală
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1997-02-17 (29 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. FABRICII, NR.2, BL.Y3, SC.3, ET.2, AP.77
Cod poștal
400620

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
8.452.526 lei
▲ 1.435,2%
Profit net
2.440.698 lei
▲ 1.387,1%
Datorii
4.083.447 lei
▲ 145,2%
Salariați
7
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 813.030 lei2024: 550.571 lei2025: 8.452.526 lei8,45 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -86.479 lei2024: -189.633 lei2025: 2.440.698 lei2,44 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 62025: 7720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
28,9%
Creștere CA an/an
+1.435,2%
CA / salariat
1.207.504 lei
Datorii / active
78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
211,7%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+21,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20258.452.526 lei2.440.698 lei4.083.447 lei5.236.323 lei1.152.876 lei7
2024550.571 lei-189.633 lei1.665.587 lei377.764 lei-1.287.823 lei6
2023813.030 lei-86.479 lei1.273.132 lei174.943 lei-1.098.189 lei5
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Producția de radiatoare și cazane pentru încălzire centrală · Cluj

IS
ICMA S.R.L.
CUI 10933945 · Mun. Cluj-Napoca
IS
INDCOM S V PRODUCTIE SI DESFACERE SRL
CUI 213068 · Mun. Cluj-Napoca
PS
POLYTECHNIK SIETA SA
CUI 211741 · Mun. Cluj-Napoca
II
INGET INGINERIE TERMICA S.R.L.
CUI 207732 · Mun. Cluj-Napoca
TE
TERMOROM SA
CUI 202220 · Mun. Cluj-Napoca
II
IRSAP INDUSTRIE S.R.L.
CUI 12398300 · Sat Fundătura Com. Iclod

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
THERMO INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →