identitate. Intră în cont Pro
27 ANI PE PIAȚĂ

KAMILY SRL

CAEN 2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CUI 11427466J04/78/1999Plătitor TVA din 1999Verificat ANAF 05.11.2026ActivăLicență transport ARR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
8,10mil lei
▼ 0,4% vs. 2024
Profit net · 2025
3,56mil lei
▲ 14,8% vs. 2024
Salariați
30
▲ 7,1% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2020
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

KAMILY SRL (CUI 11427466, nr. J04/78/1999) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Bacău, județul Bacău, înființată în 1999. Activitatea principală: fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511). Este plătitoare de TVA din 1999. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 8,10 mil lei și 30 de salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 05.11.2026.

În anul 2025, KAMILY SRL a raportat o cifră de afaceri de 8.096.741 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 0,4%. Rezultatul net a fost un profit de 3.559.305 lei. Datoriile totale au scăzut cu 13,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 30.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
11427466
Nr. Reg. Comerțului
J04/78/1999 · EUID ROONRC.J04/78/1999
Cod CAEN
2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1999-02-10 (27 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BACĂU
Localitate
Mun. Bacău
Adresă
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. ŞTEFAN CEL MARE
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
600359
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-05 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

1 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 137 firme.

100 mN1
  1. ROVEROM SRL · 178 m · CAEN 4672 · +39 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20258,10 mil lei▼ 0,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
2,03 mil4,06 mil6,10 mil8,13 mil2023 · cifră de afaceri: 7.855.519 lei2023 · profit net: 3.292.167 lei20232024 · cifră de afaceri: 8.127.260 lei2024 · profit net: 3.100.120 lei20242025 · cifră de afaceri: 8.096.741 lei8,10 mil2025 · profit net: 3.559.305 lei2025
Salariați
30▲ 7,1%
20232025
Datorii totale
5,65 mil lei▼ 13,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 2511 · 3.488 firme · mai sus decât 92% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Bacău · mai sus decât 97% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
44,0% marjă · mai sus decât 90% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
44,0%
Creștere CA an/an
-0,4%
CA / salariat
269.891 lei
Datorii / active
44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50,5%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+15,7%/an
Grad de îndatorare
44%
Angajați, în timp
25 → 30 (2021–2025, +20%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20258.096.741−0,4%3.559.305+14,8%44,0%5.654.65912.713.0317.046.24130
20248.127.260+3,5%3.100.120−5,8%38,1%6.559.11412.060.8225.481.48428
20237.855.5193.292.16741,9%3.334.76011.166.1247.831.36425
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-05.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

2

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Transportator autorizat de deșeuri periculoase (ANPM)
coduri de deșeuri: 01 05 05*, 01 05 06*, 02 01 08*, 03 01 04*, 05 01 02*, 05 01 03*, 05 01 04*, 05 01 05*, 05 01 06*, 05 01 07*, 05 01 08*, 05 01 09*, 05 01 11*, 05 01 1; lista ANPM din 2016
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
10/21.01.2013expirat21.01.2023Agenția Națională pentru Protecția Mediului (ANPM)
lista din 19.10.2026
Transport rutier de marfă/persoane
KAMILY SRL, BACAU
—valabil—Autoritatea Rutieră Română (ARR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
3.300 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

4
Dosare în care firma apare ca parte
4
Ca debitor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-07-1013505/180/2026Judecătoria Bacauîncuviinţarea executării silite dos. exec. nr. 1973/2026FondDebitor
2026-04-232391/260/2026Judecătoria Moinestivalidare poprire dosar ex. nr.1051/2018FondTerţ poprit
2025-03-141368/260/2025Judecătoria Moinestivalidare poprireFondTerţ poprit
2025-02-03558/260/2025Judecătoria Moinestivalidare poprireFondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · Bacău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre KAMILY SRL

Este KAMILY SRL o firmă activă?

Da. KAMILY SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 05.11.2026).

Este KAMILY SRL plătitoare de TVA?

Da, KAMILY SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 01.09.1999 (verificare ANAF din 05.11.2026). Codul de TVA este RO11427466.

Ce cifră de afaceri are KAMILY SRL?

În 2025, KAMILY SRL a avut o cifră de afaceri de 8.096.741 lei, în scădere cu 0,4% față de 2024, și un profit net de 3.559.305 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are KAMILY SRL?

În 2025, KAMILY SRL a raportat un număr mediu de 30 de salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este KAMILY SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care KAMILY SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 06.09.2026.

Are KAMILY SRL procese în instanță?

Da, KAMILY SRL apare în 4 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are KAMILY SRL datorii la ANAF?

KAMILY SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul KAMILY SRL?

Sediul social declarat al KAMILY SRL este în JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. ŞTEFAN CEL MARE.

Ce activitate are KAMILY SRL?

Activitatea principală declarată a KAMILY SRL este „Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice” (cod CAEN 2511).

Când a fost înființată KAMILY SRL?

KAMILY SRL a fost înregistrată pe 10.02.1999, cu numărul de ordine în registrul comerțului J04/78/1999.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
KAMILY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala