identitate. Intră în cont Pro
26 ANI PE PIAȚĂ

TARR CONST SRL

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 12858254J30/99/2000Plătitor TVA din 2000Verificat ANAF 12.10.2026tarrbeton.roActivăLicență transport ARRLaborator autorizat ISC
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
200,21mil lei
▲ 14,6% vs. 2024
Profit net · 2025
29,78mil lei
▲ 72,8% vs. 2024
Salariați
216
▲ 10,8% vs. 2024
Contracte publice
245
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, TARR CONST SRL a raportat o cifră de afaceri de 200.211.870 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 14,6%. Rezultatul net a fost un profit de 29.777.745 lei. Datoriile totale au crescut cu 116,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 216.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
12858254
Nr. Reg. Comerțului
J30/99/2000 · EUID ROONRC.J30/99/2000
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2000-04-03 (26 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Orş. Livada
Adresă
JUD. SATU MARE, ORŞ. LIVADA, STR. VICTORIEI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
447180
Contact declarat
22 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
tarrbeton.ro
Telefon
0261840180
Ultima schimbare
platformă schimbată: — → Magento · 09.10.2026
Nota site-ului
5,5/10 · vezi raportul site-ului →

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor. Nota site-ului e calculată automat de Prestigiu pe 8 criterii (viteză, mobil, SEO, securitate, GDPR) la 09.09.2026.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

0 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 20 firme.

Nicio altă firmă cu sediul localizat la număr în raza de 700 m.

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 2025200,21 mil lei▲ 14,6% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
50,05 mil100,11 mil150,16 mil200,21 mil2023 · cifră de afaceri: 199.435.316 lei2023 · profit net: 17.888.646 lei20232024 · cifră de afaceri: 174.686.263 lei2024 · profit net: 17.227.608 lei20242025 · cifră de afaceri: 200.211.870 lei200,21 mil2025 · profit net: 29.777.745 lei2025
Salariați
216▲ 10,8%
20232025
Datorii totale
118,61 mil lei▲ 116,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4100 · 19.949 firme · mai sus decât 100% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Satu Mare · mai sus decât 100% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
14,9% marjă · mai sus decât 55% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
14,9%
Creștere CA an/an
+14,6%
CA / salariat
926.907 lei
Datorii / active
41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
32,1%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+10,9%/an
Grad de îndatorare
41%
Angajați, în timp
175 → 216 (2021–2025, +23%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025200.211.870+14,6%29.777.745+72,8%14,9%118.611.718286.433.62592.750.039216
2024174.686.263−12,4%17.227.608−3,7%9,9%54.710.127173.634.23861.629.214195
2023199.435.31617.888.6469,0%45.347.30590.987.02245.722.231195
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

4

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

3

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Atestat ANRE instalații electrice, tip B
proiectare și execuție de instalații electrice în clădiri, branșamente de 0,4 kV; emis 19.08.2014
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
10312expirat19.08.2019ANRE
lista din 04.10.2026
Transport rutier de marfă/persoane
TARR CONST SRL, LIVADA
—valabil—Autoritatea Rutieră Română (ARR)
lista din 04.10.2026
Laborator de încercări în construcții autorizat ISC
profiluri: ANCFD ; AR ; BBABP ; D ; EP ; GTF ; HITIF ; MBM ; MD ; MTZ; emisă 26/07/2023; LABORATOR DE ANALIZE ȘI ÎNCERCĂRI ÎN ACTIVITATEA DE CONSTRUCȚII - SC TARR CONST SRL; PUNCT DE LUCRU
4074valabil—Inspectoratul de Stat în Construcții (ISC)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

245

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
24
Valoare totală
1.982.612 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
221
Valoare totală
8.748.583 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

53
Dosare în care firma apare ca parte
53
Ca creditor
42
Ca reclamant
3
Ca pârât
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-08-1812058/296/2026Judecătoria Satumarecerere de valoare redusăFondReclamant
2026-06-102709/105/2025/a1Tribunalul Prahovacauţiune restituireFondReclamant
2026-05-291493/266/2026Judecătoria Negrestioasplângere contravenţională SERIA DGAF NR 0033913/15.05.2026FondPetent
2026-02-16270/83/2026Tribunalul Satumareprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată tabel definitiv al creaFondCreditor
2025-10-06475/35/2025Curtea De Apel OradeaPlângere împotriva deciziei CNSC Dec. 650/8/2953/C17 din 17.09.2025RecursIntimat
2025-08-042709/105/2025Tribunalul PrahovaCerere în anulare (OUG 119/2007)FondReclamant
2025-05-261816/105/2025Tribunalul Prahovaordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u.FondDebitor
2025-04-291286/83/2023/a12Curtea De Apel Oradeaprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată contestaţie măsuri admiApelCreditor Creditor
2025-04-298138/55/2025Judecătoria Aradplângere contravenţională DGAF 0046004/04.04.2025FondPetent
2025-02-201286/83/2023/a12Tribunalul Satumarecontestaţie împotriva măsurilor administratorului/lichidatorului judiciarFondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Listăm cele mai recente 30 dosare din 53; restul se pot consulta pe portal.just.ro. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
KOVASER PROD SRL36103155în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 4 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 3 active, cifră de afaceri cumulată 203,68 mil lei, 222 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TARR CONST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →