identitate. Intră în cont Pro
26 ANI PE PIAȚĂ

FREESTYLE SRL

CAEN 4775 — Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
CUI 13263700J2000000663089Plătitor TVA din 2000Verificat ANAF 12.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
487mii lei
▲ 35,5% vs. 2024
Profit net · 2025
49mii lei
▲ 312,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
34
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, FREESTYLE SRL a raportat o cifră de afaceri de 486.783 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 35,5%. Rezultatul net a fost un profit de 48.936 lei. Datoriile totale au scăzut cu 3,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
13263700
Nr. Reg. Comerțului
J2000000663089 · EUID ROONRC.J2000000663089
Cod CAEN
4775 — Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2000-08-09 (26 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Codlea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRAŞOV
Localitate
Sat Ghimbav Orş. Ghimbav
Adresă
JUD. BRAŞOV, SAT GHIMBAV ORŞ. GHIMBAV, STR HERMANN OBERTH
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 6 firme.

100 m250 mN12345678
  1. CIAK PREST SERV S.R.L. · 35 m · CAEN 5611 · +1 firme la aceeași adresă
  2. KRYIA SOLUTION S.R.L. · 55 m · CAEN 7311 · +1 firme la aceeași adresă
  3. A&GEVOLUTION S.R.L. · 56 m · CAEN 4711
  4. N.N.A PREMIUM TRANS S.R.L. · 68 m · CAEN 4933
  5. GERMAN IT TRADING & CONSULTING S.R.L. · 147 m · CAEN 7260 · +2 firme la aceeași adresă
  6. RA-RA DEVELOPMENT S.R.L. · 200 m · CAEN 6820
  7. ANGELMORNING S.R.L. · 227 m · CAEN 6220 · +4 firme la aceeași adresă
  8. RAMOCLEAN S.R.L. · 244 m · CAEN 8122 · +3 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025487 mii lei▲ 35,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
122 mii243 mii365 mii487 mii2023 · cifră de afaceri: 382.540 lei2023 · profit net: -85.471 lei20232024 · cifră de afaceri: 359.331 lei2024 · profit net: -23.070 lei20242025 · cifră de afaceri: 486.783 lei487 mii2025 · profit net: 48.936 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
593 mii lei▼ 3,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4775 · 1.294 firme · mai sus decât 70% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Brașov · mai sus decât 70% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
10,1% marjă · mai sus decât 69% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
10,1%
Creștere CA an/an
+35,5%
CA / salariat
486.783 lei
Datorii / active
83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39,1%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-5,7%/an
Grad de îndatorare
83%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025486.783+35,5%48.93610,1%592.606717.773125.1671
2024359.331−6,1%-23.070-6,4%610.937687.16876.2311
2023382.540-85.471-22,3%650.062749.36399.3011
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

34

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
4.417 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
31
Valoare totală
45.335 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca creditor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2012-04-023175/62/2012Tribunalul Brasovprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitatăFondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
SIENKO DOC SRL28158176în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 835 mii lei, 2 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · Brașov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FREESTYLE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →