identitate. Intră în cont Pro
25 ANI PE PIAȚĂ

A.R.M. INVEST S.R.L.

CAEN 4212 — Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
CUI 13792786J2001000188228Plătitor TVA din 2002RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,82mil lei
▼ 21,1% vs. 2024
Profit net · 2025
69mii lei
▼ 79,5% vs. 2024
Salariați
25
▲ 19,0% vs. 2024
Contracte publice
9
SEAP · activ 2026
În anul 2025, A.R.M. INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.824.906 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 21,1%. Rezultatul net a fost un profit de 69.105 lei. Datoriile totale au crescut cu 83,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 25.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
13792786
Nr. Reg. Comerțului
J2001000188228 · EUID ROONRC.J2001000188228
Cod CAEN
4212 — Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2001-03-26 (25 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Paşcani
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Paşcani
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. PAŞCANI, STR. VATRA, NR.9
Cod poștal
705200

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.824.906 lei
▼ 21,1%
Profit net
69.105 lei
▼ 79,5%
Datorii
6.254.964 lei
▲ 83,8%
Salariați
25
▲ +4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.842.879 lei2024: 3.579.505 lei2025: 2.824.906 lei2,82 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 51.431 lei2024: 337.398 lei2025: 69.105 lei69 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 212024: 212025: 252520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,4%
Creștere CA an/an
-21,1%
CA / salariat
112.996 lei
Datorii / active
61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1,7%
Creștere medie anuală (2016–2025)
-4,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.824.906 lei69.105 lei6.254.964 lei10.290.670 lei4.035.990 lei25
20243.579.505 lei337.398 lei3.403.138 lei7.370.013 lei3.966.885 lei21
20232.842.879 lei51.431 lei1.738.762 lei5.877.618 lei3.629.487 lei21
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Contracte publice (SEAP)

9

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
436.860 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
8
Valoare totală
1.252.815 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
APRODEX AVTERM S.R.L.53028983în funcțiune
HIDROTERRA PREST GRUP SRL28470401în funcțiune
OZARIS FOOD S.R.L.44522367în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · Iași

NC
NEW CF CONSTRUCT SRL
CUI 35385546 · Mun. Paşcani
AR
A.R.M. GRUP FEROVIAR SRL
CUI 27166219 · Mun. Iaşi
CC
COMPANIA CONSTRUCŢII FEROVIARE S.A.
CUI 13396404 · Mun. Iaşi
ES
EMSAL S.R.L.
CUI 7528187 · Mun. Iaşi
CF
CONSTRUCTII FEROVIARE MOLDOVA SA
CUI 1967132 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
A.R.M. INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →