identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

A.R.M. GRUP FEROVIAR SRL

CAEN 4212 — Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
CUI 27166219J22/966/2010Plătitor TVA din 2010RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
23,99mil lei
▼ 50,1% vs. 2024
Profit net · 2025
2,56mil lei
▼ 59,0% vs. 2024
Salariați
97
▼ 3,0% vs. 2024
Contracte publice
4
SEAP · activ 2026
În anul 2025, A.R.M. GRUP FEROVIAR SRL a raportat o cifră de afaceri de 23.993.247 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 50,1%. Rezultatul net a fost un profit de 2.562.605 lei. Datoriile totale au scăzut cu 38,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 97.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
27166219
Nr. Reg. Comerțului
J22/966/2010 · EUID ROONRC.J22/966/2010
Cod CAEN
4212 — Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-07-13 (16 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ALEEA CIMITIRUL EVREESC, NR.2, CAMERA 5, ET.1
Cod poștal
700538
Contact declarat
4 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
23.993.247 lei
▼ 50,1%
Profit net
2.562.605 lei
▼ 59,0%
Datorii
14.952.862 lei
▼ 38,6%
Salariați
97
▼ -3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 32.566.580 lei2024: 48.043.120 lei2025: 23.993.247 lei23,99 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 4.355.085 lei2024: 6.248.056 lei2025: 2.562.605 lei2,56 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 1032024: 1002025: 979720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
10,7%
Creștere CA an/an
-50,1%
CA / salariat
247.353 lei
Datorii / active
68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
36,3%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+14,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202523.993.247 lei2.562.605 lei14.952.862 lei21.880.580 lei7.064.801 lei97
202448.043.120 lei6.248.056 lei24.363.862 lei34.844.181 lei10.629.511 lei100
202332.566.580 lei4.355.085 lei11.216.461 lei19.351.102 lei8.736.540 lei103
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

4

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
4
Valoare totală
439.204 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
DCS TRANSPORT & CENTER SRL21034960în funcțiune
A.R.M. TERRA ENERGY S.R.L.29921798în funcțiune
HIDROTERRA GRAVEL SAND SRL26146035în funcțiune
M.C.F. ELEMENTS S.R.L.47157037în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · Iași

CC
COMPANIA CONSTRUCŢII FEROVIARE S.A.
CUI 13396404 · Mun. Iaşi
ES
EMSAL S.R.L.
CUI 7528187 · Mun. Iaşi
CF
CONSTRUCTII FEROVIARE MOLDOVA SA
CUI 1967132 · Mun. Iaşi
NC
NEW CF CONSTRUCT SRL
CUI 35385546 · Mun. Paşcani
AR
A.R.M. INVEST S.R.L.
CUI 13792786 · Mun. Paşcani

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

13

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 13 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
A.R.M. GRUP FEROVIAR SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →