identitate. Intră în cont Pro
25 ANI PE PIAȚĂ

N & I MEDICAL ADVERTISING SRL

CAEN 5813 — Activități de editare a ziarelor
CUI 14246456J2001008815403Plătitor TVA din 2007TVA la încasareVerificat ANAF 05.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
583mii lei
▲ 14,7% vs. 2024
Profit net · 2025
51mii lei
▲ 134,1% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Vechime
25ani
din 2001
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

N & I MEDICAL ADVERTISING SRL (CUI 14246456, nr. J2001008815403) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2001. Activitatea principală: activități de editare a ziarelor (CAEN 5813). Este plătitoare de TVA din 2007. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 583 mii lei și 3 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 05.11.2026.

În anul 2025, N & I MEDICAL ADVERTISING SRL a raportat o cifră de afaceri de 583.067 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 14,7%. Rezultatul net a fost un profit de 51.138 lei. Datoriile totale au crescut cu 20,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
14246456
Nr. Reg. Comerțului
J2001008815403 · EUID ROONRC.J2001008815403
Cod CAEN
5813 — Activități de editare a ziarelor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2001-10-23 (25 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CALEA CALARASI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
62 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-05 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025583 mii lei▲ 14,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
181 mii361 mii542 mii722 mii2023 · cifră de afaceri: 722.434 lei2023 · profit net: 97.807 lei20232024 · cifră de afaceri: 508.225 lei2024 · profit net: -149.945 lei20242025 · cifră de afaceri: 583.067 lei583 mii2025 · profit net: 51.138 lei2025
Salariați
3
20232025
Datorii totale
592 mii lei▲ 20,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 5813 · 314 firme · mai sus decât 78% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Municipiul București · mai sus decât 69% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
8,8% marjă · mai sus decât 49% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
8,8%
Creștere CA an/an
+14,7%
CA / salariat
194.356 lei
Datorii / active
84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+7,6%/an
Grad de îndatorare
84%
Angajați, în timp
3 → 3 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025583.067+14,7%51.1388,8%591.817702.686116.8793
2024508.225−29,7%-149.945−253%-29,5%491.553551.28465.7413
2023722.43497.80713,5%410.299619.428215.6863
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-05.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
MEDICAL ADVERTISING GROUP SRL15715380radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 595 mii lei, 3 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de editare a ziarelor · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre N & I MEDICAL ADVERTISING SRL

Este N & I MEDICAL ADVERTISING SRL o firmă activă?

Da. N & I MEDICAL ADVERTISING SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 05.11.2026).

Este N & I MEDICAL ADVERTISING SRL plătitoare de TVA?

Da, N & I MEDICAL ADVERTISING SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 01.11.2007 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 05.11.2026). Codul de TVA este RO14246456.

Ce cifră de afaceri are N & I MEDICAL ADVERTISING SRL?

În 2025, N & I MEDICAL ADVERTISING SRL a avut o cifră de afaceri de 583.067 lei, în creștere cu 14,7% față de 2024, și un profit net de 51.138 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are N & I MEDICAL ADVERTISING SRL?

În 2025, N & I MEDICAL ADVERTISING SRL a raportat un număr mediu de 3 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este N & I MEDICAL ADVERTISING SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care N & I MEDICAL ADVERTISING SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are N & I MEDICAL ADVERTISING SRL datorii la ANAF?

N & I MEDICAL ADVERTISING SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul N & I MEDICAL ADVERTISING SRL?

Sediul social declarat al N & I MEDICAL ADVERTISING SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CALEA CALARASI.

Ce activitate are N & I MEDICAL ADVERTISING SRL?

Activitatea principală declarată a N & I MEDICAL ADVERTISING SRL este „Activități de editare a ziarelor” (cod CAEN 5813).

Când a fost înființată N & I MEDICAL ADVERTISING SRL?

N & I MEDICAL ADVERTISING SRL a fost înregistrată pe 23.10.2001, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2001008815403.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
N & I MEDICAL ADVERTISING SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala