identitate. Intră în cont Pro
24 ANI PE PIAȚĂ

CONF TUB INOX SRL

CAEN 2825 — Fabricarea echipamentelor de ventilație și frigorifice, exclusiv a echipamentelor de uz casnic
CUI 14736709J2002001271122Plătitor TVA din 2002Verificat ANAF 30.10.2026conftubinox.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,15mil lei
▲ 13,8% vs. 2024
Profit net · 2025
182mii lei
▼ 46,0% vs. 2024
Salariați
6
— constant
Contracte publice
7
SEAP · activ 2023
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

CONF TUB INOX SRL (CUI 14736709, nr. J2002001271122) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Viișoara, județul Cluj, înființată în 2002. Activitatea principală: fabricarea echipamentelor de ventilație și frigorifice, exclusiv a echipamentelor de uz casnic (CAEN 2825). Este plătitoare de TVA din 2002. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,15 mil lei și 6 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 30.10.2026.

În anul 2025, CONF TUB INOX SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.148.209 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 13,8%. Rezultatul net a fost un profit de 182.292 lei. Datoriile totale au crescut cu 91,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
14736709
Nr. Reg. Comerțului
J2002001271122 · EUID ROONRC.J2002001271122
Cod CAEN
2825 — Fabricarea echipamentelor de ventilație și frigorifice, exclusiv a echipamentelor de uz casnic
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2002-07-08 (24 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Turda
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Sat Viişoara Com. Viişoara
Adresă
JUD. CLUJ, SAT VIIŞOARA COM. VIIŞOARA, STR. UNIRII · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
conftubinox.ro
Email
office@conftubinox.ro
Telefon
0264327855
Nota site-ului
7,1/10 · vezi raportul site-ului →

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor. Nota site-ului e calculată automat de Prestigiu pe 8 criterii (viteză, mobil, SEO, securitate, GDPR) la 10.09.2026.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20252,15 mil lei▲ 13,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
537 mii1,07 mil1,61 mil2,15 mil2023 · cifră de afaceri: 1.266.346 lei2023 · profit net: 42.170 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.887.353 lei2024 · profit net: 337.456 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.148.209 lei2,15 mil2025 · profit net: 182.292 lei2025
Salariați
6
20232025
Datorii totale
3,54 mil lei▲ 91,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 2825 · 112 firme · mai sus decât 56% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Cluj · mai sus decât 89% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
8,5% marjă · mai sus decât 50% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
8,5%
Creștere CA an/an
+13,8%
CA / salariat
358.035 lei
Datorii / active
61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8,6%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+1,3%/an
Grad de îndatorare
61%
Angajați, în timp
7 → 6 (2021–2025, -14%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.148.209+13,8%182.292−46,0%8,5%3.543.0645.833.9062.110.1056
20241.887.353+49,0%337.456+700%17,9%1.845.8723.813.2571.786.6486
20231.266.34642.1703,3%1.489.3813.162.6331.492.5157
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-30.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

7

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
4
Valoare totală
12.971 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
29.846 lei
Ultimul an
2022

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca creditor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2012-04-102843/121/2012Tribunalul Galatiprocedura insolvenţeiFondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
EUROPA CONFTUB SRL19275819în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 2,16 mil lei, 7 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea echipamentelor de ventilație și frigorifice, exclusiv a echipamentelor de uz casnic · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre CONF TUB INOX SRL

Este CONF TUB INOX SRL o firmă activă?

Da. CONF TUB INOX SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 30.10.2026).

Este CONF TUB INOX SRL plătitoare de TVA?

Da, CONF TUB INOX SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 09.07.2002 (verificare ANAF din 30.10.2026). Codul de TVA este RO14736709.

Ce cifră de afaceri are CONF TUB INOX SRL?

În 2025, CONF TUB INOX SRL a avut o cifră de afaceri de 2.148.209 lei, în creștere cu 13,8% față de 2024, și un profit net de 182.292 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are CONF TUB INOX SRL?

În 2025, CONF TUB INOX SRL a raportat un număr mediu de 6 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este CONF TUB INOX SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care CONF TUB INOX SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 21.09.2026.

Are CONF TUB INOX SRL procese în instanță?

Da, CONF TUB INOX SRL apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are CONF TUB INOX SRL datorii la ANAF?

CONF TUB INOX SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul CONF TUB INOX SRL?

Sediul social declarat al CONF TUB INOX SRL este în JUD. CLUJ, SAT VIIŞOARA COM. VIIŞOARA, STR. UNIRII.

Ce activitate are CONF TUB INOX SRL?

Activitatea principală declarată a CONF TUB INOX SRL este „Fabricarea echipamentelor de ventilație și frigorifice, exclusiv a echipamentelor de uz casnic” (cod CAEN 2825).

Când a fost înființată CONF TUB INOX SRL?

CONF TUB INOX SRL a fost înregistrată pe 08.07.2002, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2002001271122.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CONF TUB INOX SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala