identitate. Intră în cont Pro
24 ANI PE PIAȚĂ

INDRA SOLUCIONES TECNOLOGIAS DE LA INFORMACION ROMANIA S.A.

CAEN 6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
CUI 14832595J2002007933404Plătitor TVA din 2002Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 4 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
12,71mil lei
▲ 24,7% vs. 2024
Profit net · 2025
3,46mil lei
▲ 87,2% vs. 2024
Salariați
23
▼ 8,0% vs. 2024
Vechime
24ani
din 2002
În anul 2025, INDRA SOLUCIONES TECNOLOGIAS DE LA INFORMACION ROMANIA S.A. a raportat o cifră de afaceri de 12.705.742 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 24,7%. Rezultatul net a fost un profit de 3.459.051 lei. Datoriile totale au scăzut cu 33,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 23.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
14832595
Nr. Reg. Comerțului
J2002007933404 · EUID ROONRC.J2002007933404
Cod CAEN
6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Data înregistrării
2002-08-22 (24 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL IANCU DE HUNEDOARA, NR.54B, ETAJELE 3 SI 5
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
12.705.742 lei
▲ 24,7%
Profit net
3.459.051 lei
▲ 87,2%
Datorii
1.241.406 lei
▼ 33,1%
Salariați
23
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 10.300.139 lei2024: 10.187.771 lei2025: 12.705.742 lei12,71 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 3.335.728 lei2024: 1.847.302 lei2025: 3.459.051 lei3,46 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 252024: 252025: 232320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
27,2%
Creștere CA an/an
+24,7%
CA / salariat
552.424 lei
Datorii / active
7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21,4%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+0,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.519.431 €685.898 €246.159 €3.623.705 €3.204.088 €23
20242.047.958 €371.347 €373.267 €3.473.846 €2.924.213 €25
20232.082.351 €674.375 €219.045 €3.331.843 €2.904.608 €25
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
INDRA SISTEMAS SA SPANIA SUCURSALA BUCURESTI ROMANIA23566506în funcțiune
VLADISAB ECOM S.R.L.44409962în funcțiune

Firma are 4 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · Municipiul București

AV
AICOO VENTURES S.R.L.
CUI 55536600 · Sector 1 Mun. Bucureşti
LS
LEKANTA S.R.L.
CUI 55534260 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CS
CODENODE S.R.L.
CUI 55531611 · Sector 1 Mun. Bucureşti
BT
BRAINROTH TECH S.R.L.
CUI 55523228 · Sector 1 Mun. Bucureşti
PL
PLUTUS LABS S.R.L.
CUI 55520558 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AD
AGSIGHT DATA SERVICES S.R.L.
CUI 55518469 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INDRA SOLUCIONES TECNOLOGIAS DE LA INFORMACION ROMANIA S.A. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →