identitate. Intră în cont Pro
23 ANI PE PIAȚĂ

CEREAGRO SENA S.R.L.

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 15145948J13/583/2003Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152020 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2020
260mii lei
▼ 49,9% vs. 2019
Profit net · 2020
47mii lei
▲ 115,4% vs. 2019
Salariați
1
▼ 75,0% vs. 2019
Vechime
23ani
din 2003
În anul 2020, CEREAGRO SENA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 259.726 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 49,9%. Rezultatul net a fost un profit de 47.203 lei. Datoriile totale au scăzut cu 13,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
15145948
Nr. Reg. Comerțului
J13/583/2003 · EUID ROONRC.J13/583/2003
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2003-01-23 (23 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Sat Topraisar Com. Topraisar
Adresă
JUD. CONSTANŢA, SAT TOPRAISAR COM. TOPRAISAR, COM. TOPRAISAR
Cod poștal
907285

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2020)
259.726 lei
▼ 49,9%
Profit net
47.203 lei
▲ 115,4%
Datorii
738.775 lei
▼ 13,6%
Salariați
1
▼ -3
Evoluția cifrei de afaceri
2018: 846.900 lei2019: 518.507 lei2020: 259.726 lei260 mii20182020
Evoluția profitului net
2018: -299.406 lei2019: -307.302 lei2020: 47.203 lei47 mii20182020
Evoluția numărului de salariați
2018: 52019: 42020: 1120182020

Indicatori derivați (2020)

Marjă netă
18,2%
Creștere CA an/an
-49,9%
CA / salariat
259.726 lei
Datorii / active
95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
135,3%
Creștere medie anuală (2015–2020)
-23,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2020259.726 lei47.203 lei738.775 lei773.663 lei34.888 lei1
2019518.507 lei-307.302 lei854.938 lei842.623 lei-12.315 lei4
2018846.900 lei-299.406 lei317.347 lei807.895 lei294.987 lei5
🔒 Încă 4 ani de istoric (2014–2017) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2018–2020). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DENTESTET SRL20170174radiată
ESRA DENTACLINIC S.R.L.40730420în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Constanța

TC
TOPRAISAR COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
CUI 47996357 · Sat Topraisar Com. Topraisar
AM
AGRO MAR CONCEPT 2022 S.R.L.
CUI 46351816 · Sat Topraisar Com. Topraisar
MS
MXA SOLIDAGRO S.R.L.
CUI 45874833 · Sat Topraisar Com. Topraisar
GU
GUILAUDA SRL
CUI 25527392 · Sat Topraisar Com. Topraisar
AP
AGRO PARK S.R.L.
CUI 22659810 · Sat Topraisar Com. Topraisar
AV
AGRO VAD TRADING SRL
CUI 16861988 · Sat Topraisar Com. Topraisar

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CEREAGRO SENA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →